Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi felvételin szóbeli...

Munkahelyi felvételin szóbeli elbeszélgetésen észreveszik ha az ember visszahúzodó vagyis nagyon asszociális?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 13:45
 1/10 A kérdező kommentje:
És ha igen akkor miből?
2019. nov. 28. 13:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha visszahúzódóan viselkedsz, észreveszik, ha nem, nem.
2019. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rajtam nem szokták észrevenni. Olyankor összekapom magam, határozott vagyok, nevettetem a társaságot. De amúgy egy visszahúzódó antiszociális szar vagyok.
2019. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha önmagad adod,akkor észreveszik.Ha kicsit felszívod magad arra az időre,akkor nem.De egyébként nem ajánlom,hogy kifejezetten csoportos munkára jelentkezz,ha a hátad közepére se kívánod az ilyesmit
2019. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem szociális fóbiám van, és ez úgy üt ki rajtam, hogy rengeteget beszélek. Attól függ, nálad ez hogyan jelenik meg.
2019. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom magam megjátszani, ideges leszek, feszült. Pedig próbálom magam megjátszani, de az se megy.
2019. nov. 28. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Kineziológushoz el kellene menned, hogy kioldja belőled ezt a gátlást. Hosszútávon nagyon fárasztó és megbetegítő a nagy színjátszás.
2019. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem eszre,hogy észreveszik. Eddig sehova nem vettek fel, gondolom ez miatt. Én amúgy nem is vagyok egy mosolygós típus,meg hát szorongok ilyen helyzetekben nagyon, még akkor is ha a boltba kell elmennem. Aztán a barátnőm akinek ugyanaz az iskolája, 0 tapasztalat kb.ugyanaz az önéletrajza mint az enyém, őt meg felvették.
2019. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Én pl boltba jelentkeztem. Az interjún megjegyezték, hogy oda nyitott embert keresnek és nem látszok annak, illetve alig mosolygok. Aztán gyorsan kilazultam, vigyorogtam, dumáltam és rájöttek, hogy nem is vagyok visszahúzódó. Felvettek.
2019. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vannak helyek, ahol aki ott van, csak jó arcokat akar felvenni. Mert azokat fogja látni, nem unalmas bénákat és ez neki ugye jobb. A tudás, tapasztalat nem számít.
2021. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!