Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bérszámfejtő vagyok. Bér- és...

Bérszámfejtő vagyok. Bér- és TB üi végzettséggel. Milyen pozíciókban dolgozhatnék még?

Figyelt kérdés

Kezdek más irányba gondolkodni. Munkahelyet váltanék, de nem tudom hova vennének fel. Csak ebben van tapasztalatom, csak ebben dolgoztam eddig.

Tanulnék is valamit, bár nagyon nincs ami igazán megfogna, de az is 2-3 év mire levizsgázok. Addig is kellene valamit dolgozni. Mit gondoltok drogériába vagy cipőboltba felvennének eladónak? Nagy hipermarketekbe nem mennék, de egy CCC-be, vagy DM-be, eltudnám magam képzelni, vagy esetleg Reserved, vagy H&M (de itt mindig fiatalokat látok, velem egy korút még soha).


2019. nov. 29. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Pff pont ők dolgoznak rettenetes kevés pénzért pocsék beosztásban. Én biztos nem adnám fel az irodai munkámat (szintén bér) ilyesmiért. Akkor inkább HR vonal.
2019. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Folyamatosan nézem a hirdetéseket (indeed, jobinfo, profession, közig állás). De itt ahol lakom újra és újra a defektes állásokat hirdetik, ahol nem marad meg senki 1-2 évnél tovább, de általában még addig se. Olyan helyet keresek, ahol van fejlődési lehetőség, szakértő, csoportvezető lehetnék, és hosszú távon dolgozhatnék. Már nem akarok felmondani, utálom azt amivel az jár. A saját helyem szeretném megtalálni. A költözés jelenleg nem opció, ezért keresnék más területet, de ahogy elnézem az állásokat, operátorokat, csomagolókat, villanyszerelőket vagy eladókat keresnek mindenhová.
2019. dec. 3. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!