Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zaklato kollegat hogy lehet...

Zaklato kollegat hogy lehet lekoptatni?

Figyelt kérdés

Sokkal idosebb tolem, bar hiaba nem egy allomason dolgozunk, orokke bamul vagy odajon es hozzamer meg facebookkal nyaggat. Belemaszik az arcomba es minden alkalommal hozzamer. Nagyon zavar.


Nem akarok bunko lenni, nehogy aztan meg en jarjak rosszul, hogy szegeny bacsival igy meg ugy mereszelek beszelni...de masbol nem ert. Szoljak a muszakvezetonek? Vagy kihez forduljak ha nem szunik meg?


21/L


2019. nov. 30. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod elrendezni. Fb-n tiltsd le, személyesen pedig amikor közeledik, lépj egyet feléje, emeld fel a kezed és szigorú hangon közöld vele, hagyjon békén.
2019. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Olyan allomason vagyok, ahol egyhelyben kell lenni. Ulok vagy allok es ha mogem all, nem is tudok hova menni, mert mindket oldalon anyag van. Hiaba huzodok el, nem nagyon zavartatja magat.


Ha sokaig igy megy elszakad a cernam ಥ‿ಥ

2019. nov. 30. 18:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Fb-n tiltottam.
2019. nov. 30. 18:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy még neked legyen rossz érzésed amiatt, mert rászólnál a tapizásért!

Nem kell bunkón mondani, de határozottan igen, pl: Kérem, ne érjen hozzám folyton, nekem ez kellemetlen.


Ki kell állni magadért, különben továbbra is vissza fog élni a szelídségeddel.


Persze ha ebből sem ért, akkor lehet, érdemes valami főnökhöz fordulni.

Engem egyszer egy férfi kolléga nagyon durván zaklatott (nem tapizva, hanem emailekkel, meg követett), és nem értett a szóból. Akkor a HR-hez fordultam, azok meg a nagyfőnökhöz, aki megfenyegette, hogy kirúgja, ha nem hagyja abba (mint kiderült, előttem sokan másokat is zaklatott, még egy rendőrségi eljárás is volt ellene folyamatban).

Hajrá, szurkolok!

2019. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl közel van akkor jó hangosan "Legyen szíves, álljon arréb." Ezt addig folytatod egyre emelkedő hangerővel, amíg el nem megy.
2019. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fb-n,hogy zaklatott?

Mondd meg neki határozottan,hogy legyen szíves arrébb állni,mert nem indokolt,hogy ilyen közel legyen hozzád.

Ha nem fejezi be,akkor műszakvezetőnek szólj.

2019. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fb-n letiltottam, csak bejelolt. Munkahelyen piszkalt vele, hogy mikor voltam font? Jeloljem vissza stb stb. Letiltottam termeszetesen.
2019. dec. 1. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle azóta? Már nem zaklat téged többet?
2020. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eloleptettek, igy mar nem tud bamulni es sokkal konnyebb kerulnom. :)
2020. okt. 19. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!:)
2020. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!