Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen beképzeltek egyes...

Miért ilyen beképzeltek egyes óvodai dajkák?

Figyelt kérdés
Több helyen tapasztaltam már, hogy még az óvónő fölé is hajlamosak egyesek helyezni magukat és úgy tűnik, az óvodavezetők ezt el is viselik mintha mi sem történne.

2019. dec. 1. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A tanulatlan, buta ember mindig nagyon okosnak hiszi magát. A dajkák között pedig elég sok ilyen van.
2019. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésedről azonnal egy volt osztálytársam jutott eszembe. Ő is ilyen területre ment, de az évek alatt amég ismertem, mindig is egy beképzelt hlye pcsa volt, mondjuk azt sose értettem mire, mert nem egy szépség és a személyisége is hát.. amikor a szemedbe mosolyog, aztán elfordulsz ès kiröhög meg kibeszél. Szerintem az ilyen emberek nem változnak.. mindegy mit dolgoznak. Nem a munkahely számit, ha gonosz valaki, az is marad, mindegy mit csinál és hány éves. Vicces, lehet hogy pont ugyanarra az emberre gondolunk :D
2019. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert hozzá vannak szokva, hogy ők parancsolnak a gyerekeknek. A hatalom megrészegíti őket. Elfelejtik, kik is ők valójában.
2019. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért az óvónők között is van bőven, aki megéri a pénzét...Vannak köztük is beképzeltek, pedig nem egy hűűű de nagy szakma.
2019. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Minél hülyébb valaki, annál nagyobb az önbizalma. Annál okosabbnak hiszi magát. Általában harsány, hangadó, magamutogató, ki, ha én nem emberek.
2019. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
4-es próbáltad màr milyen 20+ gyerekre vigyázni egyidejűleg? Nem vagyok óvónő, de tudom mennyi energia kell hozzá nap mint nap.
2019. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Igen, próbáltam, mivel én is voltam dajka. Aki nem bírja, ne vállaljon ilyen munkát.

Csak egy példa: az udvaron volt a fűben egy döglött egér. Óvónő ahelyett, hogy rátenné a lapátra és kidobná, elkezd sipákolni kétségbeesve, hogy jöjjön máááár egy dajka felszedni, nehogy neki kelljen, ő diplomás. ..

És vajon otthon mit csinál? Otthagyja az ajtó előtt a dögöt, vagy áthív rgy nem diplomás szomszédot, hogy szedje fel?

Fú, nagyon fel tudnak húzni az ilyen semmirekellö, de nagyképű alakok. Dugja fel magának a diplomáját. Egyébként amit az óvónők csinálnak, édes kevés. Nehezét a dajkák végzik el.

2019. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az óvónők voltak nagyon beképzeltek. Néha nekünk is úgy parancsoltak, mintha kisgyerekek lennénk. Meg lekezelően beszéltek velünk. A dajka pedig nagyon aranyos, egyszerű kis asszony volt.

Szerintem nem érdemes általánosítani, mert mindenki találkozhat mindenféle dolgozókkal.

Amúgy szerintem akik gyerekekkel foglalkoznak, azoknak valamilyen szinten átalakul a személyiségük, sokkal irányítósabbak lesznek. Azért nem olyan könnyű 20-30 gyerekkel, akiket mind máshogy nevelnek, vagy nem is nevelnek.

2019. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lepontozta a sok beképzelt óvónő azt, aki szidta őket. :D

Bár nekem közöm nincs ehhez a szakmához, meg a gyerekekhez sem, de ismerek eleget. Az óvónők beképzeltebbek, ráadásul ők is hülyék, mint a segg. Azért mert diplomás valaki még nem lesz automatikusan okos.

2019. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!