Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha gyűlölöm a főnököt mint...

Ha gyűlölöm a főnököt mint ember de jól fizet és nehéz munkát találni a szakterületemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még ekkora érzéketlen, csaló, manipulatív féreggel mint ő, de annyit fizet, hogy kényelmesen élhetek.

Ennek ellenére ott van mindig bennem a gyűlölet amikor látom (jó nevelésben részesültem otthon) és érzem minden nap a saját elveimet adom fel azért, hogy megélhessek. Ráadásul a kollégák többsége is olyan mint ő.


2019. dec. 2. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez van, pénz vagy az erkölcs, én inkább éhezek, de nekem nincs saját családom.


Csak nehogy téged is bele vigyenek és elvigyenek a sittre..

2019. dec. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért vinnék el a sittre? Ilyenről szó sem volt. Nagyon gyenge napja van a gyk válaszolónknak:)


Nincs hasonló pozició valahol normális körülmények közt? Nem egészséges ilyen helyen dolgozni függetlenül attól, hogy milyenek a kollégák. Ha neked nem tetszik igyekezz változtatni.


Sajna a pénz nagyon sok mindent felülír, így ha nincs lehetőséged változtatni, akkor nyugton kell maradnod, míg nem tudsz mást csinálni.

2019. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább mennék... Elvileg munkaerőhiány van, legalábbis én ezt tapasztalom, gyakorlatilag az önéletrajz elküldése után 4 nappal dolgozok és én mondom meg, hogy mennyit kérek, eddig mindig szó nélkül megadták (persze nem irreálisan magasat kértem, kb annyit amennyit ebben a pozícióban szokás).
2019. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, de én csak részmunkaidőben dolgozom az egyetem mellett. Jól fizetnek és tök jó szakmai tapasztalat az egyetem közben, de úgy érzem, hogy a főnököm minden nap kicsit jobban kivérezteti a szakmánk becsületét. A kollégáim viszont tisztességes emberek és jó szakemberek is . Hosszú távon nem maradnék itt azért, szerencsére max fél évről van szó.
2019. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2, csaló... azért nem Kossuth díj jár.. szóval jaja, az is lehet.
2019. dec. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ha nem akarsz rosszabbul élni nyelni kell egy kicsit amíg nem talalsz jobbat
2019. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!