Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha borzasztóan...

Mit tegyek ha borzasztóan irritál az új csaj a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Jött egy új csaj hozzánk, és szerintem nem normális. Az ebédet rendelni szoktuk, és egyik nap ő vette át a futártól. Mikor vette át, kérdezte, hogy hol a lepénye? És akkor a futár fölolvasta a nyugtát, hogy nem volt rajta lepény, hanem ő rizottót kért. És akkor a fejére csapott, hogy jaa, tényleg, elfelejtette. És akkor mondta a futárnak, hogy néha neki is meglepetés, hogy milyen kaját kap, mert mire megjön a kaja, elfelejti mit rendelt. És ezek ketten meg csak nevettek. Én meg álltam ott, mondom te atya úr isten, ez nem normális. A többiek meg bírják, de én nem tudom, hogy miért, azt mondják jó fej meg vicces. Ja és 23 éves és nincs barátja, hát nem csodálkozom rajta hogy őszinte legyek... Ti mit csinálnátok egy ilyen idegesítő munkatárssal? Utálok bemenni mióta itt van. Eddig nyugalom volt bent...


F/24


2019. dec. 2. 12:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Ha neked ez probléma, akkor inkább keress olyan munkát, ahol egyedül vagy
2019. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
micsoda problémák, az én kollégáim megeszik a hűtőből a kajámat
2019. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

Ha csak ez a baj hogy elfelejtette mit rendelt és ezen te felakadsz akkor bizony veled is gondok lehetnek.

Többiek birják,ez azt jelenti akkora nagy gáz nincs vele te csinálsz bolhából elefántot.

2019. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartozik a tárgyhoz de neked van barátnőd?
2019. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Hallod én néha elfelejtem, hogy mit rendeltem az ebay-en, mert 1 hónap mire megjön.



Ennyitől nem lesz bolond valaki.

Te csak szimplán nem bírod a csajt vagy pont hogy rá lennél gerjedve.

2019. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg a te panaszkodásod irritál borzasztóan.

24/f

2019. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát!
2019. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerelmes vagy :D
2019. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Flagstaff ***** válasza:
93%
Jesszus, nevetgélt a futárral? Ez tűrhetetlen. Jelentsd összeférhetetlenség miatt a főnöködnek. Mindennek van határa.
2019. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy irigylem a problemáidat, tovabbi szep napot :-)
2019. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!