Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1. napomon miért ilyenek velem?

1. napomon miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés

Ma volt az 1 napom kollégákkal próbáltam volna ismerkedni társalogni, de nem mukkantak meg ha beszéltem hozzájuk.

2 kolléga elkezdett nevetni és hátra fordult.


1 kolléga hallgatott meg és vissza is kérdezett, ővele sztem megtaláltuk a közös hangot.

Nehéz dolog ez a beilleszkedés de én még ilyet nem pipáltam, minden munkahelyemen beszélgettem kezdeményeztem és vették a lapot, hát itt nem.

Van ilyen?



2019. dec. 2. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nincs ilyen, hazudsz.
2019. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem kamuzok most tényleg van ilyen akkor nem irnám ki
2019. dec. 2. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Bunkók közé kerültél, de rá se ránts! (Tudom, Téged nagyon bánt.)

Végezd a dolgodat. Esetleg nem túrtad ki egy kedves kollégájukat?

2019. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerős élmény, velem is volt hasonló. Szerintem inkább keress másik lehetőséget, valószínűleg később sem fogod ott jólérezni magad. Vannak ilyen kretén munkahelyek, dolgozzon ott aki oda való! :-)
2019. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez csak alkalmi munka napi 5 órában mert igy fér bele nekem nem főállás
2019. dec. 2. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Primitívek, megragadtak az óvodai szinten. Engedd el az ilyen embereket.
2019. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4 csillagos szállodában vagyok felszolgálo amit életemben nem csináltam gondolom ezért nevettek ki
2019. dec. 2. 20:53
 8/9 A kérdező kommentje:
gondolom gondolhatják na jött még egy madár ....aki nem tud semmit sem. Kicsit gáz ez a viselkedési forma tölük nem megszokott nálam kicsit meglepődtem amikor magamba beszélgettem és nem nyögtek ki semmit sem rá amit én mondtam nekik.
2019. dec. 2. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyen. Ne törődj velük, igazából nem veled van bajuk, hanem a céggel, a helyzettel. Végezd a dolgod.

Nekem az előző munkahelyemen voltak vezetőváltások, szervezeti változások, munkaátszervetés, már mindenkinek tele volt a töke. Sokan felmondtak, mi az irodában egymás között közösen utálva a céget bosszankodtunk. Beült közénk az új főnök akinek nem sok sütnivalója volt, így mikor kiment fellélegeztünk. Nekem hamar elegem lett, így eljöttem egyébként a kollégákkal nem volt bajom. Amikor a helyemre keresték az utódot a kollégák már akkor kijelentették, hogy utálni fogják mivel az új vezető veszi fel és ki fogják közösíteni ugyanis biztosak benne, hogy meg akar majd felelni a főnöknek így ezentúl nem tudnak majd "fellélegezni" ha kimegy a vezető, mert ha elkezdenek egymás közt beszélni biztos leadja majd a drótot a főnöknek. Így is lett, sajnos ki nem állhatják pedig nem az új leányzó tehet arról, hogy épp ide vették fel.

2019. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!