Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első állásinterjú, izgulás,...

Első állásinterjú, izgulás, kérdések?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma kaptam munkaajánlatot árufeltöltőnek. Jó helyen lesz és volt már tapasztalatom benne, csak akkor nem volt igazi interjú csak pár szöveg azt kész. Itt mennyire lesz komoly? Miket szoktak általában kérdezni, mennyi ideig szokott tartani? Nagyon izgulós fajta vagyok és enyhén szociális fóbiám van de már egy ideje küzdöm lefele. Csak nehéz még és félek, hogy valamit nem jól válaszolok vagy lemerevedek. Ha kérdezik a bérigényt amit szoktak általában arra mit szokás mondani, nekem mindegy igazából, a lényeg van vagyis lehetőleg lesz munkám. Egy ideje nem dolgozok, újra feltudom venni a szintet szerintetek, bele lehet jönni? Láttam itt sok kérdést ezzel kapcsolatban és azt írták, hogy írjam le a kérdéseket és válaszokat előre, hogy ne ott gondolkodjak sokáig, de nem tudom milyen jellegű kérdések szoktak elhangzani. Mit kell vinnem, jó mondjuk minden iratomat viszek magammal ilyenkor, de ha van még vmi plusz? Nagyon izgulok két nap és interjú :D .

2019. dec. 3. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Arufeltoltonek interju? Az komoly.
2019. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komoly igen, ja és bővebb válaszokat szeretnék, és olyat ami a kérdésemre válaszol.
2019. dec. 3. 14:10
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Én speciel utálom, ha a bérigényről kérdeznek. Tudom, nem szokás ezen fennakadni, de számomra ez elvi kérdés. Mondják meg ők, mennyit ér a munka, aztán majd én eldöntöm
2019. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, eddig nem kérdeztek erről, remélem nem fognak de ha igen, mit mondjak?
2019. dec. 3. 14:17
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

3-as voltam

Mondd azt, hogy először ismertessék veled a kötelességeidet, ergo mennyit kell dolgoznod a pénzedért. Persze ha már ezekkel tisztában vagy, akkor beszélhettek a fizetésről. Csak ne ezzel kezdjék, mert az vagy lehúzás, vagy manipuláció. Legjobb ha munkaszerződés megkötésekor merül fel az összeg

2019. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
P.s. Bár szerintem ha árufeltöltőnek mész, ilyet nem fognak kérdezni, ezt általában nagyobb cégek játsszák, komolyabb beosztásoknál
2019. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, árufeltöltésnél nem hinném, hogy sokat kérdezgetne, másik helyen nem is volt rendes interjú. Remélem nem lesz sok idő. Általában letten vagy egy valaki szokott kérdeni?
2019. dec. 3. 14:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van benne tapasztalatod, nincs mitől paráznod :)
2019. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7# Azt nem tudom megmondani :) Mindenhol más... 1-2 embernél szinte kizárt, hogy többen "faggassanak" :D
2019. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
érdekel
2019. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!