Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elküldenétek egy olyan beoszto...

Elküldenétek egy olyan beosztottat próbaidő alatt, aki bár jól dolgozik, nem szeret ott lenni és sokat sír? Milyen indokkal?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

El.


Próbaidő alatt nem kell indok.

2019. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem küldeném el, mert a megélhetése múlhat a munkán, ha nem is szereti a munkáját, a kirúgás valószínű nem segítene.

Inkább leülnék vele beszélgetni, hogy mik a tervei, bátorítanám, hogy keressen más munkát, de addig dolgozhat nálam, ha szeretne.

2019. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Először megpróbálnék segíteni neki. (De csak azért, mert mindig mindenkinek segíteni próbálok.) Nagy valószínűséggel nem ok nélkül sír. Lehet, hogy depressziós. A depresszió betegség, mint a tüdőgyulladás, kezelni kell.
2019. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Szegénykém :(

Nem küldeném el.Egy emberségesebb világban megkérdezném a beosztottat,hogy mi bántja ennyire.Ha a munkája jó,akkor miért kéne elküldeni? Ha rosszul érzi magát ott,amúgy sem biztos,hogy sokáig marad.felesleges kirúgni

2019. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám kideríteni miért nem szeret ott lenni. Lehet hogy a munkát szereti csak épp a kollégák piszkálódnak, kinézik vagy nem segítenek neki.
2019. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélni kéne vele négyszemközt, hogy mi a gondja. Lehet a kollégák piszkálják, lehet külső eredetű is. Bár ha nem szeret ott lenni valószínűleg a munkatársak környékén lehet a gond csak nem mer szólni. Tegyél rendet, mert lehet, hogy rövid időn belül ő fog felmondani, akkor pedig elveszítettél egy jó dolgozót.
2019. dec. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Közben eszembe jutott, hogy nekem volt egy olyan kollégám, aki hasonlóan sokat sírt. Később kiderült, hogy otthon vannak gondok, válnak a férjével. Utána helyrejött de néhány hónap múlva újra elkezdett sírdogálni egyre többet, hol a mosdóban, hol a folyosón, hol a liftben. Kiderült, hogy egyedül nem bírja fizetni a hitelt. Sajnos nem sokra rá fel is mondott egy jobban fizető állás miatt ugyebár a hitel miatt. Tehát tényleg bármit lehet a gond, de érdemes négyszemközt tisztázni.
2019. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy a próbaidőm alatt halt meg valaki, aki nagyon közel állt hozzám, egy ideig eléggé be is fordultam emiatt. A próbaidő végén megkérdezte a főnök, hogy tök jól dolgozom, de miért vagyok ilyen zárkózott. Elmondtam, megértette, ennyi. Kérdezd meg, hogy mi a baja.
2019. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!