Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidőn vagyok 1.5 hete...

Próbaidőn vagyok 1.5 hete dolgozom itt. Szeretnék felmondani, nagyon nem jött be a hely és munkakör. Mi a felmondás pontos menete?

Figyelt kérdés

Így kell, ugye?


1. Szólok a főnöknek ( szóban! Vagy élőben, ha noncs bent aznap a munkahelyen, akkor telefonon. ) vendéglátásban dolgozom, és sokan vagyunk, van hogy egy héten pl csak 2x lattam a főnököt.

2. Írásban benyújtom.

Egy szövetkezeten keresztül vagyok, ott kell felmondani gondolom. Csak annyi hogy bemegyek es közlöm, hogy fel szeretnék mondani ugye?

A cégnek oda kell vinni mégaznap a felmondásról szóló papírt?


Pénteken dolgoznék legkozelebb.

Ma szeretném felhívni a főnököt, és holnap tudnék bemenni írásban benyujtani a felmondást. Be kell vigyem utána a szovetkezettol a papirokat a melohelyemre?


21 / l



2019. dec. 4. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam próbaidős és nekem szintén nem jött be a munkakör, annyi volt ,hogy oda mentem a főnökhöz és elmondtam mi a problémám. Ki kellett töltenem pár papírt és másnap már nem kellett mennem.
2019. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szóltam, aztán másnap már nem jöttem. A papírokat kipostázták, még bemennem se kellett aláírni.
2019. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lol, én amikor másfél hét után felmondtam, az úgy történt, hogy az idegbeteg lányka ( akinek mint megtudtam, kb akkor telt le a 3 hónapja!..) azon a reggel már óbégatva fogadott, olyan stílusban, mintha a kutyája lennék.

Ráadásul olyanért kaffogott, hogy nincs kész, amiért előző nap csak 3x szóltam, hogy nézzük már meg, nem tudok vele haladni.. Ok akkor holnap megnézzük, így hagyom jó? Erre tessék.


Szóval beértem, a fenti lejátszódott, én meg felálltam, hogy gyerekek nekem ez nem kell, ennyi volt. Sziasztok. És ugyanezt közöltem a főnökkel is, majd eljöttem. :D Egyáltalán nem bántam meg, 1-2 hasonló sz*r kitérő után végül megtaláltam a helyem egy normális helyen.. :)

2021. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!