Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tegnap volt telefonos...

Ha tegnap volt telefonos állásinterjú és azzal bontottuk a vonalat, hogy keresni fognak a személyes interjú okán, akkor hány napig lehet remény, hogy behívnak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Addig az időpontig, amit mondtak a telefonban.
2019. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"A héten keressük."

Na igen, csak gondoltam, hogy ha ténylegesen kellenék, akkor ma már hívtak volna.

2019. dec. 4. 16:41
 3/15 anonim válasza:

Lehet több embert is meghallgatnak még telefonon, és majd csak utána döntenek, hogy ki volt a legmeggyőzöbb/legszimpatikusabb.

A jelenlegi munkahelyemnél is hasonló volt.:) felhivtak, hogy még vannak emberek, akik mennek még interjúra, de végül pár nap múlva mellettem döntöttek.

2019. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm!


Péntekig még adok esélyt...aztán meg úgyis elfelejtem, hogy egyáltalán beszéltem a céggel. :D

2019. dec. 4. 16:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb, hogy egyáltalán nem fognak keresni, még annyival sem, hogy meggondolták magukat, és mégsem hívnak be. Sajnos ez így működik általában, engem is hitegettek már hasonló módon többször.
2019. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Adom, amit mondasz.

Mondjuk, már ért meglepetés. Pár éve az egyik nagy multihoz jelentkeztem, interjún is voltam, akkor azzal váltunk el, hogy egy héten belül mindenképpen keresnek akár pozitív, akár negatív a válasz. Végül nem vettek fel, de tényleg felhívtak és részletesen elmondta a hölgy, hogy mivel volt problémájuk. Úgyhogy azért van ilyen is. :)

2019. dec. 4. 17:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem a telefonos interjunal rogton megmondtak, hogy mikor menjek be.

Vagy jott a kamu "atadjuk az ugyfelunknek az oneletrajzot aztan jelentkezunk."

2019. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaj, a fejvadászokat ne is említsd! Életemben nem volt még velük szerencsém, mindig csak ha közvetlenül az adott cég hívott be. Ugyanez, amit mondasz, hogy "továbbítjuk a megbízónak..", aztán onnantól kezdve nem is hallottam többé a projektről.
2019. dec. 4. 17:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy ha nem egyeztetnek időpontot még a beszélgetés alatt, hanem "majd még keressük", akkor annak lőttek.
2019. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet még akár 2 hét is, nagyon lassúak a HR-esek. Készülj arra, hogy állandóan hitegetnek, 80%-ban azt sem tartják be, amit önmaguktól megígérnek. Próbálkozni érdemes csak, reménykedni viszont egyáltalán nem, mert kikészíti az embert.

Negatív válasszal nagyon ritkán keresnek meg, még automata emailt is ritkán küldenek, szóval nagy szerencséd volt azzal a multival.

2019. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!