Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma voltam állásinterjún és...

Ma voltam állásinterjún és annyira izgultam hogy össze vissza beszéltem vagy nem tudtam mit mondjak. Most mit gondolnak rólam? Mit csináljak

Figyelt kérdés

Azt mondta a férfi hogy holnap menjek be még beszélünk de én ezt utalom tuti megint izgulni fogok.

Úgy nézett rám mintha bolond lennék. Nagyon szégyenlem már magam

21 éves vagyok


2019. dec. 4. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlent kérdezel (kérsz) tőlünk. Holnap eldől.
2019. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Annál rosszabb nem történhet, mint hogy nem vesznek föl.

De ha netán az izgulásod miatt nem vesznek föl, akkor is legalább gyakoroltad ezt. Majd a sokadik alkalommal nem fogsz izgulni ennyire.


De én biztatnálak: ha holnap folytatódik, akkor reményteljes jelölt vagy. Ha annyira rosszul szerepeltél volna ma előtte, akkor nem hívna be újra.

2019. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"Most mit gondolnak rólam?" - Azt, hogy nagyon izgultál. Meg lehet különböztetni, aki szétizgulja magát, attól, aki bolondka. Fel a fejjel! Lesz, ahogy lesz.
2019. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ilyen nekem is volt, nem is vettek fel.

Azt mondták, elteszik az önéletrajzomat, azt gondoltam: "Kamu."

Nem volt az, 2,5 hónap után felhívtak, hogy jönnèk-e, de akkor már máshol dolgoztam.

Úgyhogy ez nem a világ vége, nyugi!

2019. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan volt, hogy az interjúztató úgy izgult, azt hittem rosszul lesz.
2019. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolják, hogy izgultál nagyon - speciel én úgy vagyok vele hogy inkább izguljon a jelölt mintsem beképzelt legyen (kivéve ha ügyfélkapcsolati munkára keresünk embert). Az hogy holnapra is behívtak és nem "majd értesítjük" már egy jó jel. Nyugi, add önmagad természetesen és elválik, holnap okosabb leszel :)
2019. dec. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Remélem azóta kialudtad magadat, mert az egyik legfontosabb a kipihentség. Mostmár nagyjából tudod, mit kérdezhetnek, arra csak röviden, tömören, célzottan válaszolj. Előtte vagy csokit, vagy szőlőcukrot egyél, az segít a gondolkodásban. Nyugi.


Minden állásinterjú egy tanulófázis is egyben.

2019. dec. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na, mi lett az eredmény?
2019. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Felvettek:)
2019. dec. 6. 10:57
 10/14 anonim ***** válasza:
:O Gratulálok!! :)
2019. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!