Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen az Evosoft-nál dolgozni?

Milyen az Evosoft-nál dolgozni?

Figyelt kérdés

Junior C# fejlesztő vagyok, egyszer amikor még nem volt munkatapasztalatom nem vettek fel, azóta viszont rengeteget fejlődtem és egy másik multitól már kaptam állásajánlatot, csak a távolság miatt el kellett utasítanom.


Jelenlegi munkahelyemről szeretnék váltani mindenképpen, viszont úgy érzem, hogy nincsen sok választási lehetőségem. A legtöbb állás, amivel megkeresnek profession-ön / linkedin-en keresztül, azok mind hasonló távolságra vannak tőlem, mint a mostani munkahelyem ( 1-1,5 óra az oda út ). Ami meg helyileg jó lenne és sokat látom az álláshírdetéseiket az az Evosoft, ezért elgondolkodtam rajta, hogy megpróbálnék újra pályázni egy pozíciójukra. Aki dolgozott ott vagy ismer olyat, aki ott dolgozik, tudná jellemezni nekem a munkahelyet légyszíves?


2019. dec. 5. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Junioroknak teljesen ideális. Ha elégedett vagy az ajánlott fizetéssel, akkor sztem nem lesz probléma. Én dolgoztam náluk, telejsen jó volt, csak máshol 2x-esét ajánlották kb az ottani fizumnak...
2019. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Mennyi a junior fizu náluk? Én is szemezek az Evosofttal, de a kérdezővel ellentétben nem a Miskolcival, hanem a Budapestivel.
2019. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es, sehol nem irtam, hogy a Miskolcirol lenne szo, szoval az ilyen idiota kovetkezteteseket melloznod kene.
2019. dec. 9. 06:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, én is ezt akartam kérdezni, hogy honnan veszi, de gondoltam privátban beszéltetek. Amúgy én a budapestiben dolgoztam. Nem tudom a miskolciban, szegediben vagy akár a romániaiban/németben mi a helyzet.
2019. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én seniorként dolgozom itt, már 8 éve. A jelentkezéskor túl keveset kértem, így viszonylag alacsony szintről indult a bérfejlesztésem, de az elmúlt években azért felzárkózott egy talán átlagos szintre. A bérezésben valószínűleg tényleg nem kiemelkedő a cég, viszont van még pár olyan dolog, ami a kiszámíthatóságra, nyugalmasabb munkára vágyó embert ide vonzza vagy itt tartja. Ezek leginkább a teljesen rugalmas munkaidő (akár egész napos csúsztatás is), a home office lehetőség (indokolt esetben), a belső jobrotáció támogatása, ingyenes szakmai és soft skill képzések, nyelvtanulás.
2019. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!