Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan vannak akik huszonévesen...

Sokan vannak akik huszonévesen nem dolgoznak?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak, mit csináltok helyette ?

2019. dec. 5. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Én pl. 30 valahány évesen nyugdíjaztam magam.

Azóta csak utazgatok.

2019. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
25 éves koromig fősulira jártam, két fősuli, két külön szak. Már 29 vagyok és dolgozom. Volt természetesen átmenet, mikor nem dolgoztam, mert nem kaptam azonnal állást. Keresgéltem és otthon voltam.
2019. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
22 vagyok, egyetemre járok. Nem birnam ki ha mellette dolgoznom kellene, inkább diákhitelezek. Így sincs meg a napi 8 óra alvásom. Sok egyetemi szak mellett lehet dolgozni, emellett sajnos nem.
2019. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
21 vagyok, és ötödévből kibuktam, fősulira nem vettek fel, így hivatásos munkakerülő vagyok.
2019. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27 vagyok es nincs munkahelyem.
2019. dec. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

28 vagyok. Tavaly 4 hónapig nem volt állásom. Amit csináltam:


izgultam minden éjjel, mert bármekkora tartalékom is van, albérlet mellett gyorsan eltűnik. Nem akartam haza költözni a szüleimhez, ezért a folyamatos állaskeresés mellett igyekeztem kiélvezni az önállóság előnyeit. Gondoltam, hátha vissza kell zuhannom a gyerek státuszba később, akkor meg legalább az utolsó hónap legyen jó. (Végül nem kellett, találtam munkát :D ) tehát elmentem minden érdekes helyre, ahol a városban nem voltam még. Találkoztam a barátaimmal, hajnalig játszottam a számítógépemen. Ezeket otthon a szüleimnél nem tehetném meg. Nincs hova eljárni és nincs kivel. Nem lehet éjszakába nyúlóan még olvasni se, mert anya addig nem alszik rendesen amíg a "gyerekek" ébren vannak.


Mindent összevetve nagyon rossz időszak volt. Egy hullámvasút. Ha éppen volt mögöttem interjú, ahonnan választ vártam, akkor reménykedtem. Ha több helyről is vártam, akkor már félig nyeregben éreztem magam. Aztán amikor több helyről egyszerre jött vissza a nem, akkor hirtelen lettem nagyon letört. Végül, amikor elhelyezkedtem, az igen is egyszerre jött két helyről. Választhattam, hol akarom újrakezdeni :D úgy érzem, kicsit megérdemeltem ezt a jót a pokoli időszak végére.

2019. dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24 vagyok, suli után mentem a munkahelyre, jelenleg már van házam, autóm is.
2019. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!