Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy érzem velem más a főnököm,...

Úgy érzem velem más a főnököm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenkihez odamegy beszélgetni, nekem csak köszön és mosolyog hosszasan. Nekem kellene beszélgetést kezdeményezni? De a főnöki irodába nem mászkálhatok be, más se teszi. Hozzám csak akkor szól ha nem vagyok egyedül az irodában, írtó kellemetlen. Mit kéne tennem, vagy ne is foglalkozzak vele? Egyébként aranyos, kedves velem is, ha néha néha hozzámszól.
2019. dec. 7. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Most komolyan ez a bajod?! Sok más ember örülne ennek.
2019. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vvv
2019. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erre való ez az oldal, kérdést feltenni, illetve értelmes válaszadásra, hát eddig nem kaptam értelmes választ...
2019. dec. 7. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen neműek, korúak vagytok?
2019. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ülj le. Kérdezd meg, hogy mit gondol rólad, mint munkaerőről, mondja el, miben látja az erősségedet, miben tudnál fejlődni, amit a cég támogatni tud.
2019. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Másokkal sem szakmai beszélgetéseket folytat. Én nő vagyok ő férfi, de nem hiszem hogy ez számít.

Nem szeretném ha emiatt hátrányba kerülnék. Nekem ez azért fura, mert alapból nyitott és érdeklődő vagyok, és ha nem lenne a főnököm én simán leszólítanám és beszélgetnék vele.

2019. dec. 7. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Én nő vagyok ő férfi, de nem hiszem hogy ez számít."


Ez számít a legtöbbet.

2019. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!