Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan közöljem a főnökömmel...

Hogyan közöljem a főnökömmel hogy szeretek nála dolgozni de több pénzre van szükségem, és ha ezt nem kapom meg kénytelen leszek mást keresni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy most leírtad.
2019. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy itt leírtad, csak szóban.
2019. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Így!
2019. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Odamész, elmondod, hogy nagyon szereted a munkád de a terveid megvalósításához kevés a della és ha egy mód van rá fizetésemelést szeretnél kérni.


Ha megkapod király ha nem keresel másik állást. Esetleg ha már van másik állás még felmondás előtt is lehet egy utolsó próbát tenni, egy ismerősömnek mikor már adta be a felmondását ajánlottak magasabb fizetést csak hogy ne menjen.

2019. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod ezt őszintén és tisztelet tudóan.


Ennyire nyuszi ne legyél!

2019. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Forditva ajanlom fogalmazni.

A kenytelen vagyok/lennék elmenni helyett, a szeretnék maradni szavakat hasznalnam.


Mert az elöbbi valahol büszkeseget sért, enyhen provokalo zsarolo es negativ érzést kelt a masikban, az meg negativ vàlaszt.


De ha azt latja szeretem a munkam lelkiismeretesen vegzem szilardan kitartok es ehhez tulajdonkeppen a tamogatasat kéred, mindjart màs a sugallata az egesznek.

2019. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"szeretek nálad dolgozni de több pénzre van szükségem, és ha ezt nem kapom meg kénytelen leszek mást keresni"



Így.

2019. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Többet teszel mint amiért megfizetnek?

Próbálj többet tenni mint amit elvárnak tőled,nyújts pluszt,vezesd le a vezetődnek,hogy ilyen és ilyen előnyökkel jár,ha felemeli a fizudat ezt és ezt is elvégzed.

2019. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mondd el csak virágnyelven
2019. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont így, én is így csináltam.

Meg is kaptam amit kértem.

2019. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!