Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki le tudná írni nekem...

Valaki le tudná írni nekem hogy mi kell az óvónői szakmához ( milyen iskola stb. )?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Főiskolai képzés Óvodapedagógus szak.
2019. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Egyetemre kell menned, pedagógia karra, óvópedagógus szakra. Ilyen van szinte mindenhol, példàul Egerben is. De készülj fel, hogy annyit nem ér az egész, mint amennyit tanulnod kell. Megbecsülès 0, és ha csak nem tudsz valami fa sza mellèkàllàst mellette csinálni, akkor kb 10 évig lakhatsz otthon vagy valami putris szobàban, ami olyan, mint egy melós szàlló, ha csak nem rendelkezel már saját házzal.
2019. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Egyetem.

De mindenképp legyél idegbetegen, kiabálj a gyerekekkel, ha ki akarnak menni WC-re ne engedd ki őket és, ha bepisilnek szintén ordíts velük :)

Bocsi rossz tapasztalatok.

Szóval igen, diploma kell hozzá.

2019. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért kéne hogy odegbeteg legyek?
2019. dec. 8. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt minden információt megtalálsz:


[link]

2019. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!