Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kevés munkatárssal, kevés...

Kevés munkatárssal, kevés fizetéssel hogy érezhetik a dolgozók jól magukat, akár így ünnepekre hangolódva?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
(Árleolvasó sem üzemképes.)
2019. dec. 9. 10:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Bevételre meg lehet tippelni.
2019. dec. 9. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a munkatársaimat, mindenkivel jóban vagyunk, egész nap tök jó a hangulat. Zenét hallgatunk, énekelünk, hülyülünk.
2019. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek zöme inkább szereti jól érezni magát, mint rosszul. És hogy kinek mi a kevés vagy a sok, az relatív.

Átlag család esetében mindkét fél dolgozik, így jut rezsire, élelemre, ruhára, kocsira, tanulásra. Akinek van rá igénye, az nyaralni is el tud menni.

Nem kell sok az embereknek, csak egészség és a hétköznapok nyugalma, akkor nem nehéz karácsony közeledtével az ünnepre hangolódni.

2019. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"és a hétköznapok nyugalma, "



És karácsony előtt ez hol és kinek van meg? Úgy gyűlölöm ezt az év végi eszetlen álszent hajtást ha rajtam múlna atomot dobnék rá.

A karácsonynál undorítóbb szemforgatóbb álszentebb dolog NINCS, nyugodtnak meg aztán PLÁNE NEM.

2019. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!