Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány éves korotokban döntöttét...

Hány éves korotokban döntöttétek el végleg, hogy mit szeretnétek dolgozni, és mikorra sikerült megvalósítani?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 4 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen. Ez az első "igazi" munkahelyem (voltam nyári gyakorlatokon, diákmunkán, meg külföldön önkénteskedtem ezen kívül), és nagyon szeretem, de nem innen tervezek nyugdíjba menni. Magasabb fizetést is szeretnék, meg azt az érzést, hogy elértem valamit, és nem olyan munkát végzek, amit bárki meg tud csinálni.

Szerintem kb egy éve sikerült leszűkítenem a kört a 2 álommunkámra, amit szívesen csinálnék, de a kettő nagyon különbözik egymástól, összeegyeztetni biztosan nem tudnám őket. Az egyikért elkezdtem tenni, de úgy érzem, hogy nagyon lassan haladok, és sose érek oda. És hogy 22 éves koromra még csak az út negyedénél se fogok tartani.



2019. dec. 9. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
22-23 évesen, egy teljesen másik munkakörben dolgozva döbbentem rá, hogy mi az, ami érdekel és amit szívesen, örömmel végeznék. Elvégeztem a szükséges képzést céges költségen és 2 évvel később már junior pozícióban dolgoztam benne. Ma már így 9 évvel később több szintet is léptem, de még van hová fejlődni. A mai napig szeretem csinálni és szerencsére jól meg is fizetik ezt a szakmát mindenhol. Ha nem lenne ennyire magas a fizetés, akkor is ezt akarnám csinálni.
2019. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég hamar eldöntöttem, hogy mit szeretnék dolgozni, de sose fogom elérni. Ha alkalmazottként csinálom nem fizetnek meg, a vállalkozáshoz nincs tőkém. Szóval kénytelen vagyok mást csinálni éa csak hobbi szinten tudok foglalkozni azzal amit igazán dolgoznék.

30/N

2019. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
17 lehettem, eldöntöttem, hogy szakmát tanulok inkább. Az érettségit azért már megszereztem, utána 2 év a szakma és egyből dolgozni kezdtem egy gyárban, szakmámon belül. 2 év és 1 hónap után otthagytam és szintén a szakmán belül vállalkozást indítottam. Már pár éve csinálom, egyre nagyobb sikerrel. Ez volt az eredeti cél is 17 évesen, csak előbb kellett a pénz hogy ebbe tudjam fektetni
2019. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7 évesen. 28 évesen sikerült megvalósítani.
2019. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából 8 évesen merült először fel, de úgy 14 éves koromig egy másik, teljesen más is képben volt. Utólag a kettő közül a jobbat választottam, mert jobban lehet vele keresni.
2019. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 8-10 évesen régész szerettem volna lenni. Mindenki lebeszélt, hogy nehogy azt képzeljem, hogy az lesz a dolgom, hogy Egyiptomban a piramisokat kell felfedeznem, vagy a maja civilizáció Közép-Amerikai prehispán civilizáció nyomait kutathatom, hanem valami honi poros pusztaságban ecsettel pucolhatom a köveket.

Egy szó mint száz, elvették a kedvemet és onnantól kezdve már gyakorlatilag mindegy volt.

Így (jó)könyvelő lettem, van saját cégem, anyagi gondjaim nincsenek.

2019. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14

20

2019. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Körülbelül 6-7 éves lehettem mikor azt mondtam én kamionos leszek,ahogy nőttem felfelé még mindig az akartam lenni,de aztán bele láttam több dologba is így azt gondoltam mielőtt sofőr leszek ki kéne még próbálni más munkákat is, jelen állás szerint próbálgatom a dolgokat,nem nagyon tetszik eddig azt amiket csinálok,inkább vissza megyek tanulni mert így elég sz.rul érzem magamat, mellett szerintem el kezdem a kamionos jogsit, ha nem tanul az ember akkor anyagilag leginkább ez a munka tud támogatni úgy mond amit szeretek is, nem család centrikus de nem is nagyon akaroklegalább is gyereket, igazából most az utóbbi évben nem is tudom pontosan mi is lenne jó? Hogyan? Mikor?

Kapunyitási pánikban szenvedek,igaz csinálok valamit de ettől nem vagyok boldog.

21F

2019. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En 42 evesen meg mindig nem tudom, hogy mit akarok igazan.
2019. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25 évesen és talán még 27 éves koromban sikerül megvalósítanom.
2019. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!