Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok, hogy szokott zajlani...

Nálatok, hogy szokott zajlani a hivatali karácsonyi buli?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden évben más a témája (pl. 90-es évek diszkó, szuperhősös buli, cirkusz), de minden évben kibérelnek egy nagyobb helyet, a büfénél és a pultban korlátlan a fogyasztás, van valamiféle előadó szórakoztatásra (pl. a cirkuszos bulinál artisták, tűzhányók stb léptek fel), utána pedig táncos buli. Nagy közös szocializáció nincs, általában mindenki csak azokkal lóg, akikkel amúgy is jóban van, meg nem is kötelező a részvétel. Jó szokott lenni, én csak akkor szoktam lelépni, amikor tánctérré alakítják a helyet és elkezd szólni a tuctuc, azt nem bírom elviselni még korlátlan alkohol mellett sem, azért mégse lenne jó ötlet céges eseményen kiütni magam :)
2019. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy szokott, hogy az én csapatomat nem hívják meg, szóval nem tudjuk.
2019. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Központi kaja, pár kedves szó, majd bizonyos emberek általi pitizés a főnöknek, közben klikkesedés, és jópofizás.
2019. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munkahelyen tartjuk, kevés kaja, és sok pia van (ingyen), az egyik munkatársunknak van DJ pultja, ő csinálja a zenét. Az elején van az ajándékozás (húztunk neveket, hogy ki kinek vesz ajándékot), aztán mindenki elvan, ahogy akar. Beszélgetünk, táncolunk (én mondjuk pont nem), ilyenek. Én nagyon szeretem ezeket a céges bulikat.
2019. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!