Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már mással is úgy, hogy...

Volt már mással is úgy, hogy visszavágyott az előző munkahelyére?

Figyelt kérdés
Én mondtam fel mert borzalmas volt a kollektíva és eljöttem egy jobb helyre,de ez újonnan nyílt és kezdetekben még nincs annyi munka így elég unalmas.Bár fizetés és más feltételek szempontjából ez a hely sokkal jobb és nyugodtabb,de a semmit tevés is fárasztó tud lenni.Az előző helyen pörgés volt,stresszes is volt de ott mindig volt mit csinálni a munka hiányzik de ha a kollektívára a vezetők nem törődömsėgére rossz munkafeltetelekre gondolok az nem hiányzik.
2019. dec. 10. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de csak egy ember miatt vágytam vissza. Ő elment, azóta én is rájöttem, mennyivel jobb nekem itt.
2019. dec. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván volt már mással is, többezer éve élnek emberek a földön, egyre többen. :)

Arra figyelj, ami jó, használd ki okosan az üresjáratokat, tanulj nyelvet, vagy ilyesmi. A jó kollektíva tényleg nagyon fontos, ne vágyj vissza a rosszba. Ha jó a kollektíva, akkor egyre jobban be fogtok indulni, és egyre jobb lesz. Meg addig is jobb eleve, tényleg.

2019. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az előző munkahelyemmel vagyok így, hanem egy sokkal korábbival, de folyamatosan ezt érzem. Azok voltak anno, a szép idők az életemben, - monotonitással, szakmával, kollégákkal, szerelemmel, s (két dolog kivételével) mindennel együtt.
2019. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
85%

Nekem a mai napig etalon az első munkahelyem amit hülye fejjel otthagytam a gyér bér miatt. Jó légkör de gyér fizetés.


Most (relatíve ) még annyit se kapok mint ott és a égkör is szar.

Meg azóta kismillió okádék helyem volt, 1-2 hónapig. Mindet én hagytam ott.

2019. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!