Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen találtam munkát. Sokáig kerestem, és az interjúk után mindig visszautasítottak. Most 2 munkahelyem is van, de mindkettőt ismerősön keresztül szereztem, meg az egyik jutalékos rendszerű, tehát oda nem nehéz bekerülni egyáltalán. Ha egész életedben csak 1 db cuccot adsz el, nekik már akkor megérte. Viszont most december végén kicsit leállunk, mivel az egyik helyen az ügyfelek nem ilyen dolgokkal törődnek már karácsony előtt, a másik helyen meg januárban indul egy új projekt, így most van némi szabadidőm. Emiatt jelentkeztem egy beugrós állásra, és mióta megtudtam, hogy itt is interjú lesz, már most úgy érzem, hogy elúszott az egész, nincs semmi esélyem. Tudom, nincs veszíteni valóm, de nem hiányzik még egy pofára esés. Szerintetek mit tegyek?

2019. dec. 10. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

De ha bevàllalsz harmadikat akkor hogy viszed a màsik kettöt tovabb?

Vagy ideiglenes karacsonyi faluban àrulni vagy ilyesmi es ezen izgulsz felvesznek e?

2019. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmész azt majd lesz valami... Ennyi. Ne agyalj ezen, felesleges.
2019. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki mer, az nyer! Hajrá, szorítok!
2019. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne pofáraesésként állj hozzá, hanem gyakorlási lehetőségként. Menj el, próbáld meg, aztán ha nem sikerül, kérj pontos visszajelzést, hogy miért nem voltál szimpatikus, mit tehettél volna másképpen és tanulj belőle. Én is mindig kértem visszajelzést, hogy mit csináltam rosszul, sok olyan dolgot mondtak, ami eszembe se jutott.
2019. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!