Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgoztok, mennyire...

Mit dolgoztok, mennyire stresszes a munkátok? Van, hogy gyógyszerhez (Xanax, Frontin, Rivo, stb) vagy alkoholhoz kell nyúlnotok a munkahelyi stressz miatt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Még nem volt olyan eset, amit egy kényszerpihenő nem oldott volna meg.
2019. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Webdesigner, egyáltalán nem stresszes, néha vannak húzósabb időszakok, de soha meg se fordult a fejemben, hogy gyógyszerhez vagy alkoholhoz nyúljak.
2019. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Fodrász. Nincs kollégám, így stressz sincs. Alkoholt iszom néha, de nem a munkahelyi stressz miatt, hanem mert buli van. Nyugtatót soha nem vettem még be.
2019. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nincs az a stressz, amit ne tudnék nyugtatók nélkül simán kezelni, azt meg főleg nem hagyom, hogy a munkahelyem befolyásolja az általános közérzetem. Amikor ilyen helyen dolgoztam, szinte azonnal felmondtam és kerestem jobbat.
2019. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Gyógyszer, drog, pia, cigi nem kell.

FÉRFI vagyok, nőkkel vezetem le a feszültséget.

NEM verem, hanem dugom őket.

2019. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szociális terület, egyre jobban utálom.
2019. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Privát sofőr vagyok. Nem stresszes a munka. Az iskola viszont az volt. Középiskolában szedtem amiket írsz. Persze nem orvosi felügyelettel, csak úgy..
2019. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Stresszes, emberekre vigyázunk, mégis mindenki cselèdnek néz minket. A többiek nem tudom hogy bírjàk, valaki mondjuk félóránként kiszökik cigizni, valaki meg folyamatosan màsnaposan/aznaposan jár be, aki egyiksem az szerintem tuti szív vagy szed valamit.
2019. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De hogyan vigyáztok emberekre?
2019. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Egy medenceőr/úszómester feladata vigyázni az emberekre, főleg gyerekekre, de nem egy időset is kellett már kimenteni, sőt 30-40 éves embereket is, elég ha valaki megszèdül csúszás közben, hát ha még komolyabb baja is van. Nem állítom azt, hogy helyben műtenünk is tudni kell, de ha valaki nem figyel elèggè annak meglehet az ára.

Igy vigyázunk emberekre.

2019. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!