Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Folyamatban levő Msc képzés...

Folyamatban levő Msc képzés (levelezős) pozitívum vagy negatívum az álláskeresés során?

Figyelt kérdés

Azt nem lehet épp mondani hogy a képzés sok mindenbe beleszólna a munkahelyen az órák péntek du és szombat és akkor sem mindig.... szóval nem mondhatni hogy orrba szájba hiányoznék emiatt. Azt se lehet mondani hogy ha végzek lelépke mert az még odébb van 4 félévvel, addigra a cég mostani dolgozóinak a 90%-a nem lesz már itt és ők nem is járnak sehova, ezt most megmondom ismerve a mai fluktuációs értékeket.

De akkor miért ekkora gond ez? Állást keresek (most is állásban vagyok de itt akarom hagyni ) és mindenütt csak a szájukat húzzák. Behívnak de már jön a szájbiggyesztés hogy jaaaa maga egyetemre jár jaaaa (mintha nem lenne benne az életrajzban is- el se olvasta a gyökere....) jaaa vizsgázik jaaa...

Hát és? Akkora gond ez? Mitől félnek hogy ha végeztem lelépek? Hát az fix hogy így lesz na de más is épp ezt teszi mindenki ugárl felmond lelép egyetemtől függetlenül.

Nem értem.


2019. dec. 14. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában negatívum, te magad is leírtad.
2019. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen szakot végzel? Az is nagyban befolyásol!

Nálunk a mérnöki szakokon tömbösitve vannak a képzések, így csak heti 2 nap van egyetem a többi nap szabad. A szabad napokon simán vállalhatnak munkát.

Ez persze csak az msc-n van, de vannak ismerősök, akik már 6-7. félévben is vállaltak munkát és nem húzták a szájukat.

2019. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem mérnök. ha az lenne még végzés előtt 2 kézzel kapnának utánam
2019. dec. 14. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz? Tanári? Vagy jog?
2019. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy akkora a flukuáció?

Egyébként megmondom mi tart vissza sok embert attól, hogy még levelezőn tanuló embert felvegyen. Az a kisebbik gond, hogy hiányozni fogsz miatta, mert fogsz (én is csináltam levelezőn MSc-t), a nagyobb gond, hogy ez plusz leterhelés, ami a munka rovására mehet (fáradtság, kimerültség stb.) Ha meg olyan jellemed akkor rá is fogsz játszani, ami meg kényes kérdés. Hol lehet és kell meghúzni a határokat, meddig lehet extra szabikat, szivességeket tenni. (Dolgozom gyakornokokkal)

2019. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!