Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt végrehajtóként dolgozó?

Van itt végrehajtóként dolgozó?

Figyelt kérdés

Ha van, akkor ezt a munkát hogyan lehet csinálni? Miért jó kidobni embereket a házulból? Van családjuk ezeknek? Gyakran fenyegetnek meg?

Az üres lakással mit kezdenek? Azt gondolom, hogy ha drága autót kaparíntanak meg egyből használják, de nem tud ilyen sok helyen lakni senki, vagy eladja?


2019. dec. 16. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kezdjuk ott hogy nem az ove. Nem o kezdi hasznalni a lakast vagy autot hanem a lakast kiutaljak masnak az auto megy a bankba vagy “akie” az auto. Legtobbszor banke.
2019. dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Illetve a lakas is a bank-nak megy, ha a torlesztes pl nekik megy, de ha onkormanyzati akkor masnak utaljak ki aki jogosult ra. Tehat semmi esetre sem maganuralom van hogy jon egy ember elviszo a tv-d autod es azt hiszed i azt haza viszi :D ezekkel el kell szamolnia. Ezek a vegrehajtok ugyanolyan kis mokusok mint a postas vagy a festo mazolo. Csak o ezt a munkat vegzi. Aki elsajatitja az autod vagy tv-s es haza viszi na az a sima tolvaj. De azok nem adminisztraljak le a lopott arut es kozuk nincs a vegrehajtokhoz sem :D
2019. dec. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
:D Hány éves vagy, 5?
2019. dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki nem fizet, az ne is lakjon benne!
2019. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki végrehajtó az nem viszi haza a tv-t, kanapét meg az autót sem. Elviszik amit lehet és leadjàk ott ahol kell, általában minden a banké, vagy azè aki felé tartozol. Mindent èrtèkesítenek a pénz pedig szintén nem a végrehajtóè, hanem azè aki felé tartozol. A végrehajtó is csak fizetésből él. Hogy lehet csinálni? Nem tudom. Én nem tudnám. Vagyis, de tudnám, de olyan vállalkozóktól vennék el mindent akinek van három luxus autója, több villàja, és a pénze onnan van, hogy az emberek àtverèsèből és a környezet szennyezèsèből él, a gyerekeinek meg otthon zsíros kenyeret ad. Ezeket minden szemrebbenès nélkül tudnám kilökni az utcàra.
2019. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most a végrehajtók nem csak elveszik? Nekem ezt mondták, vagyis azt, hogy ne nagyon beszéljek idegen emberekkel mert lehet végrehajtó aztán rám száll és elveszi mindenem.


Youtube-n nézek ilyen videókat abban van ez.


Ha meg hazamegy és kérdezik a gyerekei, hogy mit dolgozik akkor nem képesek elmondani, hogy egy keselyük és másokat kizsákmányolnak.

2019. dec. 16. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok.. érdekes helyzet lenne ga a végrehajtó egyszer olyan embert próbálna kidodni aki ezt nem hagyja. Végül is nem olyan lehetetlen, egy szintén szekrény méretű, szétkokszolt vadállat plekniből kiüti aztán ott is marad
2019. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaja! Adnám! Megtudná hol a helye aztán többet nem hajtana végre ,
2019. dec. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!