Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sértő, ha egyik kolléga a "te...

Sértő, ha egyik kolléga a "te mindig pofázol" kifejezést használja a másikra?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, nagyon is az. Nem szabad eltűrni.
2019. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nem túl barátságos. De egyébként van, akinek ilyen nyers stílusa van. Szóval nagyban függ a szándéktól.
2019. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Elég tirpák, nem számít hogy "nyers" a stílusa, anyjával beszéljen így ha az eltűri
2019. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Minden esetre jelzés értékű, hogy az illető valóban vegyen vissza kettővel...
2019. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 he84 ***** válasza:
55%
Nem csak sértő, hanem eléggé bunkó is.
2019. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Akkor tudom elképzelni mikor az illetőnek már finoman, többször jelezte, ám az finoman szólva is fütyült rá és tovább "pofázott". Majd egyszer csak elege lett és dühében odavágta. Érdemes elgondolkodnia annak aki ezt a megjegyzést kapta.

Nekem is volt olyan kollégám, aki egész nap dumált, hiába igyekeztem kizárni és nem figyelni rá, nem vette a lapot. Képes volt felállni és odajönni hozzám mikor látta hogy le se sz*rom hogy a tudtomra hozza látványos magatatással hogy hozzám beszél. Holott nem munkáról volt szó csak épp a hétvégi programokról miközben nekem határidős melóm volt. Utána még volt képe szóvá tenni hogy bedugtam a fülem és nem szólok hozzá egész nap :) Na egyszer nekem is elgurult az agyam és bár nem ezzel a kifejezéssel, de megkértem, hogy ha már csak feleannyira járna a keze mint a szája már előrébb lennénk és maradjon már végre csendben. Biztosan ő is inkább megsértődött ahelyett hogy elgondolkodott volna azon hogy ezentúl visszafogja magát.

2019. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sértő, de nem hinném, hogy nem lenne előzménye egy ilyen kifakadásnak.
2020. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
53%
nem.
2020. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Kulturàlatlan kifejezés. Értelmisègiek közt nem tudom elkèpzelni.


Szoval esetleg gyàrban ez lehet alap kommunikàcios norma, nem venném magamra mert lehet csak annyit mondott ezzel hogy szeretné ha inkabb megmutatnék neki valamit mert magyaràzva nem erti csak epp igy tudja kifejezni magàt csori :D

2020. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Utolso vagyok. Ha felvenném a stilusukat, talan annyit reagàlnék hogy jah tényleg minek pofàzok itt, a hülyék ugy se értik.
2020. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!