Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsony alkalmából miért...

Karácsony alkalmából miért nem ad valami segélyt a munkaügyi központ?

Figyelt kérdés
Főleg az ilyeneknek mint én, hogy én amúgy sem kapok semmit. Legalább ilyenkor támogathatnák azt aki nem kap semmit sose.

2019. dec. 17. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem a segélyt kell várni, hanem dolgozni kell menni.
2019. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Más megdolgozik azért amit te ajándékba akarsz. Tüntessenek ki mert nincs munkád? Majd beöltözök télapónak és az ölembe ülhetsz.
2019. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Ez olyan, mint a "rászorulóknak" adomány gyűjtése...


Nem akarok vulgáris lenni, így írom: a családtervezésüket kellene valahogy befolyásolni.


Mondhattam volna durexet is...

2019. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De nem vesznek fel sehova. És senki nem segít. Semmiféle segítség nincs ebben az országban nekünk.
2019. dec. 17. 15:03
 5/26 anonim ***** válasza:
20%

Nincs?

Pedig tombol a szocializmus!

Sehol a világon nincs ilyen erős szociális háló!

2019. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Miért adnának? Semmilyen segély nem kell a munkakerülőknek. Aki manapság nem tud elmenni dolgozni, az csak szimplán nem akar.
2019. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg a fenekedet ne menjenek ki kitörölni, meg a cipőfűződet bekötni?
2019. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Ha lenne karácsonyi segély, akkor az lenne a következő igény, hogy legyen húsvéti segély, pünkösdi segély, szülinapi segély stb.


Egyébként maga a munkaügyi központ tényleg semmit nem segít, de ez más téma.

2019. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%

@15:19


Miért is kéne nekik?

Le van bárhol az fektetve, hogy nekik az a dolguk, hogy minden munkakerülőt be dugjanak valahova?

2019. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Sosem értettem ezt a karácsony táján segítsünk mindenkinek dolgot. Èvközben nem kell?

Másrészt meg keress munkát, nagyon nehezen tudom elképzelni hogy tényleg nem sikerül találni. De ha helyben nincs is, menni kell a munka után. Elsőre munkasszallasos helyre, utána félre tenni és menni albiba.

Vagy még többet félre tenni és szerencsét próbálni külföldön.

Más is végig megy ezeken az utakon. Itt sz internet, próbáld használni, csinálni egy jó önéletrajzot és szórni mindenhova. Ne másra várj, sajnos ez nem olyan világ!

2019. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!