Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon megbántott a kolléganőm...

Nagyon megbántott a kolléganőm hogy viselkedjek vele holnap?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy mindig egy váltásban vagyunk ő vezető beosztásban is van.Ma a kifejezés módjával és az azt követő gesztusával is megbántott.Jól kijöttünk eddig azt hittem.Ezért is fáj.Aki előbb ér oda az főzi a kávét ez én vagyok mivel előbb ér be az autóbuszom.Holnap nincs nagy kedvem a kávét se megfőzni,meg nagyon kommunikálni sem.Ez nehezen lesz kivitelezhető.
2019. dec. 17. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na de mivel bántott meg?
2019. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
A nők már csak ilyenek. Szokj hozzá.
2019. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Maradj kedves, különben végeláthatatlan veszekedés kezdődik. Csak ne bizz meg bene.
2019. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hosszú elmondani jött a másik munkás és meghívta ebédre azt mondta engem nem hív meg mert megyek haza meg ha kínálja elutasitom alig eszek.Volt amikor a másik felettesnek.is rendelt vagy elmentek együtt akkor kopogtak.a szemeim.Vagy olyankor mondta amikor ettünk hogy éhesek vagyunk-e mert ő rendel magának.Nem is ez a lényeg nem a kaja a gond.A megfogalmazás az olyan kiközösítő volt.Utána jött be a megrendelt ebéddel a kabátot húztam fel menni készültem és átnézett rajtam.
2019. dec. 17. 20:19
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as igen muszály lesz erőt venni magamon és kedvesnek lenni.Az is fura lenne ha holnap nem főzném meg a kávét,elég okos kapcsolna.És lehet utána még jobban élne a helyzettel ha látná,hogy bánt.
2019. dec. 17. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak tudatalatt ennyire hülye,és nem tud figyelni mások érzéseire.
2019. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az is lehet ő ezt nem így érzékelte.
2019. dec. 17. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem hiv meg mert amugy is mégy haza meg elutasitod akkor mi a probléma?
2019. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A megfogalmazás módja meg az hogy átnézett rajtam,nem volt oka rá.
2019. dec. 17. 20:33
 10/13 A kérdező kommentje:
A másik meg hívsz olyankor mielőtt lejár a munkaidőm akkor úgy is tudja hogy megyek.
2019. dec. 17. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!