Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon rosszul jönne ki ha...

Nagyon rosszul jönne ki ha megmondanám a főnökömnek hogy unatkozom a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nem rég indult az egész nincs nagyon munka.Már beleuntam a semmittevésbe, fölöslegesnek, haszontalannak érzem magam és ez kihat rám. Nem is várja hogy csináljam nincs mit ha kell valami azt mondja.Ha kérdezem van-e mit csinálni azt mondja nincs.Úgy érzem többet is belefektethetne a képzésünkbe ha majd lesz munka nehezebb lesz mindent elsajátítani.
2019. dec. 18. 07:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Én pont ezért mondtam fel az előző munkahelyemen.

Nekem mindig is sokkal gyorsabban telik a munkaidő, ha van mit csinálni.

2019. dec. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen és ha ügyet se vetnek rá hogy tanítsanak akkor mi értelme az egésznek?Talán nem véletlen ha nem akar tanítani.Attól hogy nincs munka ezt-azt megtaníthatna.
2019. dec. 18. 07:38
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Álommelód van ember!
2019. dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Én fergeteges módon le tudom kötni magam filmnézéssel vagy netezéssel. Viszont ha nekem van munkám akkor az nehéz és veszélyes szóval így megvan az egyensúly.
2019. dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsenek elvàràsok meg munka sem, mégis miert mire képezne tanittatna?-A lehet majd lesz egy nehezebb projekt-atsuhano gondolatfoszlànykàra?


En amugy mint utolso szintén le tudnàm magam kötni.

2.nyelvvizsgàm lett meg ugy, hogy munkahelyen tanultam mint audidakta a nagy ráértemben

2019. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
meg ne sajnáljalak . ó te szegény, nemhogy élveznéd a jóléted. ingyn áram , ingyen gépezés .
2019. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jobb lenne valamit csinálni is
2019. dec. 20. 10:56
 8/17 anonim ***** válasza:
örülj , hogy nem rúgnak ki. fizetést kapsz a semmittevésért... tanulj játssz foglald el magad
2019. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha már ennyire nem értik az emberek a szituációt, akkor mondok egy személyes példát.

Én is dolgoztam egy munkahelyen, mint programozó, ahol körülbelül napi 2 óra munkám volt. Beértem 8-ra, általában már végeztem vele 10re, kimentem egyet kávézni, 10:30, és tudtam, hogy aznapra már semmi munkám nincs.

Mikor kérdeztem mit csináljak a maradék 6 órában, rendszerint olyanokat kaptam, hogy hát tanulmányozd a kódot, nézegesd, hogy működik az alkalmazás, majd hamarosan indul egy új projekt, akkor lesz min dolgoznod. Szóval értitek, elvileg a kódot kellett volna nézegetnem, úgyhogy nem kezdhettem el volna mondjuk filmezni, könyvet olvasni, online játszani, kimenni az udvarra focizni, hanem ott kellett ülnöm és “tanulmányozni a kódot”. Borzalmasan unalmas volt, így nyilván egy hobbi projektbe se nagyon tudtam belekezdeni, meg amúgy semmibe.

3,5 éve volt ez és bruttóban 7számjegyű fizetéssel, de 3 hónap után otthagytam, mert az a “hamarosan indul egy új projekt” nem úgy nézett ki, hogy valaha is eljön.

Most jóval kevesebbért dolgozom egy pörgős helyen, sok a feladat, sokat tanulok, gyorsan telnek a napok, és mindennap úgy kelek fel, hogy de jó hogy már nem ott dolgozom! :)

2019. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
jó van öcsém amkkor te csak pörögj, nekem jó a nyugis meló
2019. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!