Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen megmutattam...

A munkahelyemen megmutattam ezt a képet a főnöknek, hogy ìgy képzelem el a köztünk lévő munkakapcsolatot. Azóta neheztel rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt a képet mutattam meg neki:


[link]


2019. dec. 20. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
A következö munkahelyeden dolgozz és viselkedj értelmes emberként!
2019. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérte, hogy mutasd be neki képen vagy más módon a köztetek lévő munkakapcsolatot?
2019. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha érzékenyen ingatagnak, hűvös-közömbösnek érzed, akkor jót mutattál neki.
2019. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kèrte. Csak mindig úgy viselkedik, hogy neki legyen kedvező az álláspontja. Aztán szemléltetni akartam, hogy én azt szertem, ha nem csak ő kerül ki nyertesen a helyzetekből. Win-win
2019. dec. 20. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Szóval nem kérte. Én egy nagyon elavult ember vagyok, de ilyen esetben semmilyen módon nem mutatnám be kettőnk kapcsolatát, inkább csak dolgoznék. Ha majd megkérdi, milyennek látom kettőnk munkakapcsolatát, elemzem a témát.
2019. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez függ attól is, hogy milyen munkahelyről van szó. Valami irodai, ahol a főnökök is hajlanak az ilyen "zen dolgokra"? Mert akkor lehet, hogy elgondolkodik rajta. Minden más esetben inkább csak hülyeségnek tartja. Különben most munkaerőhiány van, lehet váltani szabadon ha olyan rossz a kapcsolat.
2019. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Oh azt még had tegyem hozzá, hogy szerintem viszont kell a főnöknek is adni visszajelzést, mert pont az a baj, hogy soha senki nem mer. Max felmondasz. Mint írtam fentebb is, most van munkahely bőven. Szerintem az jó dolog, hogy egy szó nélküli felmondás helyett előbb megpróbálkoztál valamivel. Ha nem jött be, hát nem jött be. Egy ilyen zen kép nem az ő nyelve. Még mindig jobb mint...

a, szó nélkül húzni az igát

b, szó nélkül kilépni és viszlát


(tudok jógázó főnökről, akinek a háttérképei éppen ilyen zen kövek szoktak lenni. Nála akár be is jöhetett volna, ki tudja. A stílus is fontos, ahogyan ezt tálaltad, nem csak a kép.)

2019. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ez pont ugy nez ki minta a fönökkel akarnàd magad egyenrangunak titulalni.
2019. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Jó hogy nincs rajta még egy semmitmondó Oravecz Nóra vagy Szabó Péter idézet...
2019. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 7-esre reagálnék


Az a helyzet, hogy egyenrangú a főnökkel. Napjainkban alkotmányban rögzített, hogy minden ember egyenrangú.

2019. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!