Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek miért kezdenek ki...

Az emberek miért kezdenek ki sokszor a kollégájukkal házasként/kapcsolatban? Miért pont a kolléga a leggyakoribb?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Talán mert a kollégáikkal töltik a legtöbb időt a családjukon kívül, lehet, hogy egyébként mindenhová a „párjukkal” járnak, így módjuk sincs ismerkedni, ez adja magát.
2019. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(Leszögezem, én nem csaltam meg páromat kollégával,de nagyon jóban vagyok velük.)


Mert a kollégával vagy egész nap. Lehet, több időt töltesz a kollégáddal, mint a pároddal. Valószínűnek tartom, hogy többet is beszélgetsz vele, mint pároddal.


Nő vagyok, két közvetlen kollégám férfi. Imádom mindkettőt. Komolyan. Iszonyat módon szeretem őket. Mindkettő vicces, kedves, egész nap nevetünk, nagyon sokat beszélgetünk. De a páromat sosem tudnám megcsalni velük. Egy részről mert hűséges vagyok, nagyon attól jobban szeretem a páromat hogy megbántsam. Más részről pedig nem rúgok fel egy kapcsolatot egy d.ugás kedvéért. Mert bármennyire is imádom a kollégáimat, mindkettőnek van 1-2 olyan tulajdonsága, ami miatt biztos hogy nem jönnék össze párkacsolatilag. Csak ezek olyan tulajdonságok, amik munka alatt nem jönnek elő, de mégis tudom hogy olyanok ( pl az egyik minden hétvégén bulizni megy, és néha füvezni is szokott, ezt egyáltalán nem tudnám elviselni, de nyilván munka alatt nem csinálja ezt és nem is kerül szóba).

2019. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért gyakoribb, mert nem direkt módon történik az ismerkedés mint pl. egy szórakozóhelyen, vagy egyéb eseményen, hanem természetesen, erőlködés és képmutatás nélkül. A munkahelyen mindenki magát adja, és elsősorban a munkájára koncentrál nem az ismerkedésre. Emellett lehet beszélgetni, de azt bármikor abbahagyni, vagy csak két szót váltani, egy-egy poént bedobni, nincs tétje. Úgy ismered meg a másikat, hogy észre sem veszed, hisz látjátok egymást nap mint nap, jókedvűen, aktívan, letörten, feszülten, a nap legnagyobb részét ott töltve.
2019. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azert kollega mert ö van kéznèl.

Ha kikezdenek vele 1.mert ki lehet vele kezdeni 2. mert nem rosszabb mint az aktualis pàrja

2019. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!