Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkád? Szereted csinálni?

Mi a munkád? Szereted csinálni?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntötted el, hogy ezt szeretnéd csinálni?

2019. dec. 28. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Mindig is laborban akartam dolgozni annak is egy speciális terültén, ott is dolgozom.

Picike különbséggel mint amit terveztem.


Szeretem a munkát de, szeretnék újat tanulni sajnos nincs senki aki taníthatna/engedne fejlődni a mostani helyemen,így már nem "elég".

2019. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Tanár vagyok és utálom a munkámat. Ami köszönhető annak, h a diákok 98%a cigány.
2019. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
milyen tanár vagy? Sajnálom, pedig az egyik legszebb munka a tietek
2019. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő egy szolgáltatónál. Egyszer Bözsi néninél szerelem a villanyórát, máskor 20méter magas oszlop tetejére kell fel mászni, vagy hajnali 2kor zseblámpával egy erdőben keresni a leszakadt vezetéket. Szeretem mert változatos.
2019. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Futár. Már nem végezhetek folyamatos fizikai munkát, az irodában ücsörgés meg nem nekem való. Emellett imádok vezetni és utazni, szóval adja magát a dolog.
2019. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Buszvezető vagyok. Szeretem csinálni. Munkám a hobbim. Azt nemtudom pontosan mi alapján döntöttem el, de ovis korom óta buszos akartam lenni. Busszal jártam oviba (vagyis anyu vitt) szinte mindig elől ültünk, talán itt szerettem meg kisgyerekként. Most vannak olyan kollégáim akik emlékeznek rám mikor 3évesen anyu vitt oviba :)

29N

2019. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Katona vagyok. Ez a hobbim és a hivatásom is egyben. Az élet alakította így, - szerencsém volt.
2019. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Porcelánfestő vagyok, nagyon szeretem ezt csinálni, mert itt kiélhetem a kreativitásomat. Mindig is szerettem rajzolni, festeni, így egyértelmű volt, hogy ilyen pályán szeretnék elhelyezkedni. Így találtam rá a porcelánfestő szakra. Nyugis munka, nem kell emberekkel foglalkozni, ami számomra előny. Csodás érzés, mikor a kezeim közé kapok egy hideg, rideg tárgyat és én kelthetem "életre". Teljesen ki tudok kapcsolni közben és csak alkotok.
2019. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Katonában mi a hobbitok? Aki nem csinál külföldi szolgálatot, az javarészt a gyakorlatozáson kívül semmit sem csinál itthon, nagy hivatás.
2019. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Digitális nyomdában vagyok grafikus és nyomdász. Már 14 évesen elindultam a grafikus szakma útján egy képzés keretein belül, majd ezzel is tanultam tovább. Sulit befejezve szinte azonnal lett is munkám, ahol most is dolgozok.

Alapvetően magát a munka részét nagyon szeretem, habár a nyomdai utómunkák és a könyvkötészet mégjobban megfogott, mint a grafikai tervezés. De imádom csinálni mindkettőt, és el sem tudom képzelni, hogy mással foglalkozzak.

Amit nem szeretek benne, de az igazából a munkahelyem miatt van, hogy közvetlen a pult mögül kell sokszor a hülyékkel foglalkozni, és rendszeresen túlvállaljuk magunkat, aztán megy a kapkodás, közben rengeteg stresszt lenyelünk. Meg hát ugye szolgáltatás, így nagyon nincs mellette szabadidőm. Pl. most decemberben a karácsonyt kivéve csak 2 szabadnapom volt, az is csak azért mert szabit vettem ki, egyébként mindig dolgoztam.

Szóval maximum még 1-2 évig tervezek itt maradni, aztán keresek mást a szakmában maradva, vagy szabadúszóként/vállalkozóként folytatom, mert itt a belemet is kihajtják néha, és szeretnék kicsit élni is. :D


20/L

2019. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!