Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 28 évesen sosem dolgoztam...

28 évesen sosem dolgoztam még, mik az esélyek?

Figyelt kérdés
Budapesten nézelődöm, mert ott nagyon sok az állás, olyan is ami nem kér tapasztalatot. Jó tanácsokkal lássatok el légyszi, mit érdemes írjak az önéletrajzba?

2019. dec. 28. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Te barlangban laktál 28 évig? Nem jártál suliba, alapvető dolgokat hogy hogy nem sikerült megtanulnod? Ha 20 évesen kérdeznéd ezt azt mondom oké. De közel 30 évesen, komoly hogy megkérdezed mit kell írni az önéletrajzba?! :D
2019. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

írjak benne az erősségeimről?


családi gazdaságban dolgozok egyébként (mezőgazdaság, állattenyésztés), nem kell lehordani az embert..

2019. dec. 28. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom oka van annak, hogy eddig nem dolgoztál? Mivel semmit nem tudunk rólad, így segíteni sem lehet. Tanultál eddig? Esetleg egészségügyi gondjaid vannak? Vagy csak nem szorultál rá, van aki segít? Azt írd bele, hogy elméleti szinten mihez konyítasz, miről van végzettséged.
2019. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bejelentett munkahelyem nem volt, illetve a családi vállalkozáson kívül nem dolgoztam sehol máshol.
2019. dec. 28. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Az előző pár kérdésem így tárgytalan. Nem maradhatsz ott? Én már utálok melózni, inkább csinálnám azt, mint te. Családi gazdaság. Milyen meló érdekelne?
2019. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Gyerekkorom óta ezt csinálom, valamint a mai lányok többsége nem akar ilyen területen élni, dolgozni.


Kicsit jó lesz már kiszakadni ebből a környezetből, viszont nem tudom mik a lehetőségeim, gondolom fizikai munka. Kell a környezetváltozás.

2019. dec. 28. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Középsuli megvan? Azzal is fizikai munka marad, de legalább nem semmi. Amúgy tudom, hogy nehéz munka a tiéd, de úgymond lehet nem lesz a legjobb egy monoton munkahely. Mondjuk gyárban vagy konyhán melózni. Ez a kettő olyan hely van általában, ahol hamar fel fognak venni. Írd le milyen iskolákat végeztél és azt is, hogy mivel foglalkoztál eddig. De amúgy gyáraknak és hasonló helyeknek ban saját papírjuk, amit ingyen tudsz kérni a portán vagy akár netről is ki lehet nyomtatni. Ott csak ki kell tölteni amit kérdez.
2019. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az érettségi megvan akkor először menj el valami sima munkára, pl. árufeltöltő. Mellette kezdj el valami képzést estin, 1-2 èven belül előrébb tudsz lépni. Én ajánlom akkor már a pénzügyes területet, azzal lesz helyed.
2019. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

1 es

Én sem tudom mit kell egy önéletrajzba irni. 10 éve dolgozok, de nem kellet önéletrajz sehová. Egyébként villanyszerelő vagyok.

2019. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Szia!Ezt elszokták legtöbb helyen fogadni.

2019. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!