Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki már most a jövő nyári...

Aki már most a jövő nyári utazását köti le az honnan tudja hogy épp akkor és úgy kap szabit ahogy az utazást lekötötte?

Figyelt kérdés

Nem kicsit merész ez? Lekötni a 20-as nyári utazást már most, úgy hogy a céggel munkahellyel nem egyeztetnek. Honnan tudják hogy épp úgy és akkor kapnak szabit majd?

Akit megkérdeztem annyit mondott erre vagy elengednek vagy betegállomány és úgy megyek.

Hát merész.

És ha már vissza se kell menni a „nagy betegségből“? Az is benne van a pakliban.


2019. dec. 29. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
95%
Mi pont a héten foglaltuk le, családi vállalkozás. Soha életünkben nem nyaraltunk több napig és főleg nem együtt külföldön, mert nem lehetett itthagyni a munkát. Jövőre jár már a pihenés
2019. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
64%
A munkavallalo 7 nap szabadsaggal rendelkezik. Hat igy.
2019. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

" munkavallalo 7 nap szabadsaggal rendelkezik. Hat igy."



Ja. Elvileg. Papíron. És ha mégse akkor mi van. Semmi. Mit tehetzs ütöd azt asztalt h de 7 na az enyém-és ha nem adják úgy ki akkor se akkor mi van:? Nyasgem van?

2019. dec. 29. 16:33
 4/76 anonim ***** válasza:
89%

Most vannak/lesznek jó előfoglalási kedvezmények, ki kell használni.

Ráadásul ha már most, kb. fél évvel az út előtt megvan az időpont, akkor mindenki (a cég és a kollégák is) tud úgy tervezni hogy ne legyen gond.

Szóval szerintem épp az az előnyös, ha minél korábban be tudod jelenteni hogy mikor mész.

2019. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindenki biorobotként dolgozik.


Én pl. a szabadságom 100%-ával szabadon rendelkezem.

2019. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
89%

#3

Nem elvileg és nem papíron. Egyébként most olyan világot élünk hogy nagyobb szüksége van rám a cégnek, mint nekem a cégre. Ha valakinek problémája van a fél évvel korábban bejelentett szabadságommal csak szóljon nyugodtan, attól még persze röhögve elmegyek, legfeljebb utána nem jövök vissza. Magukkal tolnak ki, és ezt ők is tudják.

De az is igaz hogy fel sem merül nálunk ilyen, aki kapja marja alapon mennek az időpontok, valakinek nyilván mindig bent kell lenni, de ehhez mindenki korrekten áll, és foglalt időpontra eleve nem tervez. Pont az van nehéz helyzetben a végén, aki nem lépett idejekorán, neki tényleg az az időpont marad ami nem kellett előre senkinek.

2019. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenki Balazska Bt-nel dolgozik.

Nalunk mindenki akkor megy szabira mikor szeretne, max annyi a kikotes hogy ne mindenki ugyanakkor vegye ki. Ami nem is szokott elofordulni.

2019. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
74%
Multinál dolgozom, bármikor elmehetek szabira, annyi a kikötés, hogy a főnökömmel ne egyszerre menjünk, mivel egymás helyettesei vagyunk. de eddig is mindig meg tudtuk -beszélni, hogy ki mikor szeretne menni. Nem mindenki dolgozik sz a r helyen
2019. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor még jobb is, mert egyszerre max. 1 ember lehet szabadságon, és én vagyok, aki ezt az időpontot már "fogja"
2019. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
70%
az alapítványi iskolákban sincs nyáron tanítás, te is mehetsz, vagy a részeg igazgató idén nyáron sem ad fizetést?
2019. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!