Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bökdös a munkatársam?

Miért bökdös a munkatársam?

Figyelt kérdés

Én 32n ő 25f. Házas vagyok, tudja jól, mondtam neki is, hogy ne bökdössön, mert olyan mint egy ovis. Most is mentem ebédelni és hátulról megbökte az oldalamat, hogy "jó étvágyat".

Hogyan lehetne leállítani, ha nem ért a szép szóból?


2019. dec. 30. 14:38
1 2
 1/13 anonim válasza:

Sztem bökd vissza

És mond neki hogy értsd már meg hogy házas vagyok!

2019. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Figyelmeztesd, hogy ha még egyszer az engedélyed nélkül hozzád ér, jelzed a főnöknek, hogy zaklat téged.
2019. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk úgy, hogy pofán vágod. Ilyenért konkrétan engem az se érdekelne, ha kirúgnának, de az én méltóságommal ne játszon!
2019. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem alázd meg mindenki előtt! Kezdj el vele kiabálni vagy 10 ember előtt, hogy keressen magának nőt, meg amilyen csúnya senkinek nem kell, meg hasonló sértő dolgokat. Egyből fogja tudni, hol a helye a kutyusnak😁


20/F

2019. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy én szabad vagyok
2019. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak nem egy helyen dolgozunk?

Ilyen pasi nálunk is van,és minden lánnyal csinálja,aki bejön neki.Bököd,csiklandoz,ilyenek.Cseles mert így hozzád tud érni,de mégse számít tapinak.Én nyíltan megmondtam,hogy ne érjen hozzám.Megsértődött,de kit érdekel? Az egyik kolleganőnek a seggét is megfogdosta,aztán azon is megsértődött,hogy fel lett pofozva,hisz "ő csak viccelt"

2019. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Verd szájba úgy hogy a fal adja a másikat. Hihetetlen hogy van aki tűri ezt. 😖
2019. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb bökd vissza jó erősen, hogy "köszi", de úgy, hogy többet ne legyen kedve hozzá-d!
2019. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj istenem.Tetszel neki,így adja tutodra.Ez még nem zaklatás.
2019. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Felnőtt férfi így adja a másik tudtára a tetszését? 25 éves.
2019. dec. 30. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!