Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rajtam szórakoznak a munkatárs...

Rajtam szórakoznak a munkatársaim?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok a cégnél (első munkahelyem), minden évben január első hetén van leltár. Tavaly szilveszterkor sajnos családi balhé következtében kórházba (pszichiátria) kerültem, így kimaradtam a leltárból.

A napokban kérdeztem pár dolgot ezzel kapcsolatban, pl mettől meddig leszünk, de mindig lekezelően válaszoltak. Ma meg a főnökkel az élen szó szerint kinevettek és gúnyosan kérdezgettek, hogy "Idén is ellógsz a leltárról?", vagy "Na vajon most hol fogsz szilveszterezni?".

Mindenki tudja, miért voltam bent, és szerintem egyáltalán nem vicces.

Mégis hogy kezeljem ezeket? Ti mit csinálnátok?



2019. dec. 30. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Elég gyökét munkatársaid vannak. Mond nekik hogy lehet. Még nem döntötted el.
2019. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát mondjuk ez, elég nagy bunkóság. Nekem is bunkók a munkatársaim, de azért ennyire nem.

Mindegy szerintem ne foglalkozz velük, ha amúgy máskor nem bunkók, akkor ezt az időszakot próbáld meg kibírni, de ha máskor is hasonló a helyzet, akkor én lehet keresnék más helyet, bár bunkók mindenhol vannak sajnos.

2019. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Új munkahely keresése nem kerül semmibe. A végén azért fogsz ismét a kórházban kikötni, mert a munkatársaid kikészítenek.

Vannak gyengébb és erősebb idegzetű emberek, mindenkinek másak az adottságai. Neked ebből a szempontból rosszabbak, a munkatársaid pedig értelmileg lehetnek hátrányos helyzetben, hogy az ilyesmit nem fogják fel és viccelődnek rajta. Ugyanígy nem viccelünk más betegségeken sem, ez alap.

2019. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felvilágosítottam volna őket arról, van közöttük, aki az általad átéltek tizedétől muszáj dzsekiben hemperegne még azóta is egy elmeosztályon.
2019. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem kezelnek betegként. Ezert viccelik el.

Ha valoban komolyan vennék a tavalyi mentalis zavarodat akkor lesütnek a szemüket pl ahogy egy autistaval sem àllunk le ilyennel ponkodni.

Szoval ez olyan mint amikor valaki reszeg volt mondjuk tegnap es masnap azon nevetnek miket csinalt az ittas. Altalaban maga a sertett is velük szokott nevetni ilyenkor. Magukhoz tartozonak gondoljàk.


Habar ezt a gyk szinvonal ugy sem érti miröl irok.

2019. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5. Vagyok .masik pelda

Engem pl kiraboltak nyàron(tàskàt elvették tölem)este 7 kor

Elkaptàk öket le is lett ültetve az egyik mert nem elsö esete volt.

Erre nyomozo haverom viccelödött azon hogy maskor ne maszkaljak ilyen kesön egyedül az utcakon mint este 7 ora :D


Hat nekem van annyi IQ m hogy önerzeteskedès helyett lazàn poenra vettem en is.

2019. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
5 és 6 választ író, egyetértek nagyjából, de személyiségtől függő, hogy ki hogyan kezeli a vele kapcsolatos megjegyzéseket. Vannak sértődékeny emberek és olyanok, akikről minden lepereg (utóbbiak irigylésre méltóak), például én is sértődékeny vagyok, pedig én is tudom értelmezni, hogy valaki csak poénkodni akart-e és csak rosszul sült el. Az emberek humora sem egyforma. Van, hogy az odaszólós humort érti valaki, de mégis felettébb tapintatlannak tartja.
2019. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez a sertett gondolkodasan önmagànak megitélésén mulik. Betegségtudatu ember rossz nèven veszi de egészsègtudatu szinten viccnek veszi.

Pl az alkoholista megsertödik, az alkalmi italos meg röhög mert tudja magarol hogy alapbol normalis.


Ha megtalàlom azt a filmet, ahol a 2 haver meglatogatta a harmadikat a korhazban, azt hitték alszik es agyon szivtàk a vèrèt :), de végig hallotta es ledobta öket pàrnàval :D, majd linkelem. Nem sok remeny a linkhez mert nem ugrik be a cime

2019. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, csak sajnos egy izetlenul “vicceskedo” soha nem fogja felismerni hogy valojaban otromba vagy serto a “vicce” hanem szerinte a masik a hulye mert nem erti. Dehogynem erti, csak izlestelennek tartja, vagy sertonek. Es nem csak betegsegeknel van igy hanem altalaban is. Csak ebben az esetben a kerdezo a betegsegevel kapcsolatban esett aldozataul ilyen erzeketlen “vicceskedoknek”.
2019. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te ne akard megmondani másnak, hogy mit vegyen poénnak meg mit nem.

Bár mit csodálkozok rajtad... Ismerlek innen a gyakoriról. Egy buta liba vagy.

2020. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!