Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés mikor a munkáddal...

Milyen érzés mikor a munkáddal kapcsolatban sikereket érsz el, de ezeket a sikereket más embernek könyvelik, nem a sajátodénak tulajdonìtják?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Már megszoktam.. ilyen az alkalmazotti lét.


Egyéni vállalkozóként nem tudják másnak elkönyvelni, csak nekem. Amúgy meg nem igen érdekel, hogy ki, hogy vélekedik rólam és mit ismer el és mit nem.

2020. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tudom mire gondolsz.

Én pont emiatt nem futok már extra köröket. Annyit teszek meg amit feltétlen muszáj hogy kifizessenek. Régen lelkes voltam. Sose kaptam elismerést mert nem voltam hajlandó nyalni.


Nem vagyok csapatjátékos, mert a leghangosabb nyalógép viszi el az elismerést. Közös munkába már sose fektetek bele a feltétlen szükségesnél többet. Régen csináltam. Nem éri meg.

2020. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sz@r...

Tepertem erre egyre több és több feladatot kaptam najd a főnök megjegyezte h annak ad aki terhelhető. Ez hülyének néz?! Szoltam neki erre nevetséges érvekkel jött de olyan ideg volt hogy öröm volt nézni...nem teperek teper a fene úgyis mindenhol kihasználnak feles energiáimat levezetem munka után vmi hasznossal.

2020. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!