Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnöknek hogyan kell finoman...

Főnöknek hogyan kell finoman tálalni, hogy megfeledkezett rólad/rólatok?

Figyelt kérdés
Egèsz évben, mindig a csoportból ugyanazt a két embert (fiúkat) jutalmazta meg munkájuk gyanánt. Viszont, szerintem mindegyik munkatárs rászolgált arra, hogy ők is részesüljenek ebben. Hiszen, mindenki kellett a sikerhez. Hogyan kell ezt a főnöknek megemlìteni, hogy mások is nagyobb önbizalomra tegyenek szert? Ti mit mondanátok? 23/N
2020. jan. 1. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Sehogyan. Főnökkel nem illik packázni. Mert ha mégis, akkor jobb ha másik munkahely után nézel.
2020. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem foglalkoznék vele
2020. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A jogainkért ki kell állni.
2020. jan. 1. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy...nekem elvileg tök jó fej a főnököm. Eddig így jött le. Karácsony előtt bementem hozzá kellemes ünnepeket kívánni ő csak nézett rám, mint a borjú és integetett. Sztem ezt sem kellett vna tennem. A főnököt jobb elkerülni ez van sajna. Pedig csak kedves akartam lenni...
2020. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mikor szoktak az emberek mindenkire mindent ráhagyni?
2020. jan. 1. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Szólhatsz neki, de a jutalom elbírálása nem a Te kompetenciád. Tök mindegy, hogy megérdemli e más vagy sem ebben a főnök dönt.

Ha szólsz neki akkor két eset lehetséges:

1. Elgondolkodik és máskor másképpen dönt.

2. Hagyja a fenébe és minden marad a régiben.

2020. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ez már közelebb vitt a megoldáshoz.
2020. jan. 1. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:

A kollegáid vagy a besztottjaid a többiek?

Ha beosztottjaid kötelességed us szólni,ha kollegák akkor is jó.

Számít hogy mennyire vagytok jóban szerintem.

Én megmondanám úgy ahogy van

Főnök szuper amit x és y elért de azt is ki kell emelnem hogy az egész csapat fantasztikusan támogató volt mögöttük

2020. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nálunk ilyen esetben meg van mondva az arcába. aztán hogy mi sül ki belőle az majd kiderül.


ha ez az én munkahelyemen történne, azt mondanám hogy ez a két ember a főnöknek sógor/koma/jóbarát/szomszéd vagy valami :D


nem felvágásból, de hozzáteszem hogy a mi munkánk nem olyan hogy kirúg, jön másik ember és már tudja is 3 perc alatt, mert be kell tanulni. a termelés rovására mehet az emberhiány. szóval van mivel visszaélni, de szerintem ezt ki is kell használni. nekem az a tapasztalatom hogy ha hagyod hogy a fejedre sz@rjanak akkor meg is teszik.

2020. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!