Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy újságíró átlagosan hány...

Egy újságíró átlagosan hány órát dolgozik egy nap?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

feleslegesen dolgoznak

kitalálnak híreket, vagy egy az egyben átveszik más oldalakról.

Nagyon ostoba és arrogáns emberek.


Ma este 18:00 Híradó


RTL Klub

M5-ös autópályánál 3 bika rohangált a tűzijátéktól megriadva, az egyik nekiszaladt a szalagkorlátnak és eltörtek a mellső lábai. A bikák egy kamionról szöktek meg kb. 1 hónapja, azóta a környéken csatangoltak.


TV2

Az M5 autópályánál a tűzijáték miatt egy háztól elszabadult egy tehén és borja. A borjúnak kitört a nyaka és eltörtek az első lábai.


Tudják egyáltalán mi a különbség a tehén, a bika és a borjú közt, el tudnak számolni?????


Ezért kell elvégezni a kommunikációs szakot :D

már , aki elvégzi...

szánalom az újságírás, butábbnál butább emberek generálják a híreket.

2020. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Az újságírók nagy része nem a munkáról híres, hanem a piálásról. Rengeteg link alak van közöttük.
2020. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ez attól függ, hogy hány órára van szüksége ahhoz, hogy kutasson egy témában és így egy cikket határidőre megírjon.
2020. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

#3 én még újságírót nem láttam kutatni, amit látnak, hallanak, gondolnak, leírnak.

A cikkek hemzsegnek a stilisztikai és helyesírási hibáktól.

de ha erre van igény, egyék meg azok

2020. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy vágyam volt régen, hogy újságíró legyek, de nem lettem, mert rájöttem arra, hogy a magyar újságírás nem újságírás, hanem hányinger. Ez a folyamatos lobbizàs meg egyenesen felidegesít, és mindegy, hogy most mi ellen lobbizik melyik iparág(pl. elektromos cigaretta/elektromos autó), ebben részt vesznek az újságírók is, és a legnagyobb gáz az egészben, hogy oda is írják a cikk végére, hogy "Ezt a cikket xy dohánygyàr támogatt, ami x százezer magyar munkahelyet teremtett csak az elmúlt 10 évben."

A folyamatos ellentmondàsról meg ne is beszéljünk, meg arról a hatalmas ostobasàgról amiket leírnak, mert nem olvasnak a téma után, csak írnak, a helyesírás szintén siralmas. Szóval magyarul ezek nem dolgoznak, csak úgy tesznek, naplopók.

2020. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!