Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezdhetnék bele?

Hogy kezdhetnék bele?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Szívesen vállalnék babysitterkedést, hazavinnék gyerekeket oviból,suliból, vigyáznék rájuk,ameddig haza nem érnek a szülők, akár néha esténként,ha elmennek valamerre.

Hogy lehetne elkezdeni, hol szerezhetnék ismeretségi kört ehhez? Gondolom ajánlás alapján is megy, de jelenleg nem ismerek senkit, akiknél elkezdhetnék így "dolgozni".

Esetleg ha más korombeli csinál ilyesmit, neked hogy jött a lehetőség?



2020. jan. 2. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem értek a gyerekekhez, nem is szeretem őket, de én a helyedben: kiirnám Facebookra, a helyi újságba, hogy vállalok ilyesmit telószámmal stb... esetleg, ha vannak konkrétan kisgyerekes ismerőseid, írhatsz nekik egy üzenetet, hogy szeretnéd ezt csinálni, és ha úgy van, szóljanak neked.
2020. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!