Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt hogyan dolgozzam fel és...

Azt hogyan dolgozzam fel és "fogadjam el", hogy a munkahelyem semmibe vesz minket?

Figyelt kérdés

Egy szervezetnél tanulok, ahol a kettős jogállásunk miatt megtehetik, hogy, amikor dolgozunk, akkor hallgatók vagyunk és nem fizetnek, és ezért van olyan prémium, amit konkrétan az egész szervezetben a legnagyobbtól a legkisebbig mindenki megkapott, csak mi nem.

De ez csak a jéghegy csúcsa, konkrétan elpazarolják a mentális és fizikai erőnket, pont ahol az ellenkezőjét várnánk.

Folyamatosan csak szegényebb leszek, mert van egy 35 ezres ösztöndíj, amit kapunk, ez körülbelül a kajára elég, amúgy a megtakarításaim nem feltétlen erre és ezért akarom költeni.

A cél az, ami itt tart a képzés végén, de már annyira demotivált vagyok. Próbálok szerezni ilyen motiválós történetekkel meg beszédekkel, meg könyvet olvasni róla, de a belső motivácóimat nem igazán sikerül visszanyerni. Így én ebben nagyon örülnék, ha valaki tudna mesélni, vagy tanácsot adni



2020. jan. 3. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egèszsèg a legfontosabb. Sztem ezt jegyezd meg!
2020. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez milyen oktatás vagy milyen munka? Egyáltalán milyen papírt fogsz kézbe kapni?

Amúgy ez jelenleg itthon ilyen. A felsőoktatás és hasonlók színvonaltalanok és inkább a túlélésről szólnak, mint az élet építéséről.

2020. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen képzés ez?


Hány évet kell még tanulnod?


Nem csoda, hogy ilyenkor elmegy az embernek a kedve, de próbálj a célra koncentrálni és esetleg vállalni 1-2 órás plusz munkákat.

2020. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még két és fél év, de májustól jobb lesz. Akartam munkát vállalni, de a kialvatlanságom még jobban előtérbe kerülne, meg edzeni is kell. A képzést most nem írnám le.
2020. jan. 3. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor bírd ki azt a 2 és fél évet.

Ha a képzést nem írod le, akkor jobb alternatívát nem tudunk ajánlani.

2020. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!