Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be kéne feküdnöm pszichiátriár...

Be kéne feküdnöm pszichiátriára, de félek elmondani a munkahelyemen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már egy éve is voltam pszichológusnál, aki ezt javasolta, azt mondta, minimum 3 hónapra lenne szükségem. Akkor elmentem a háziorvosomhoz és beutalót is kértem, de mégse mentem el végül. Most megint ezen gondolkozom, de nem tudom, hogy közöljem a munkahelyemen.

Fizetés nélküli szabit azért nem merek "csak úgy", indoklás nélkül kérni, mert nyáron 2,5 hónapig fizetés nélküli szabin voltam, úgyhogy mégegyszer nem adnának. Felmondani meg nem szeretnék, mert akármilyen furcsa is, szeretem a munkahelyemet, nem akarom elveszíteni.

4 közvetlen főnököm van, gondoltam arra is, hogy közülük a legnagyobbnak elmondom a valódi okot, de félek, hogy kitudódna.



2020. jan. 7. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiírnak táppénzre.
2020. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kiírnak táppénzre, de nagyon félő hogy el is küldenek.

én nem merném megcsinálni, hogy nehogy elveszítsem a munkám, mert az még méylebbre rántana valószínüleg.

Ha megléped, akkor én azt mondom, legyen egy B verziód arra az esetre ha elküldenének.

Sajnos ez a Magyar valóság.

2020. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit vársz a pszihiátriától? Anyám minden második évben ott van 2 hónapot és néhány gyógyszerkísérleten kívül semmi nem történik.
2020. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam írni, mint utolsó, csak nekem sógorommal van ez. (Annyit ért el, hogy jól elküldték a melóból. Ahhoz meg kevés az előtörténete, hogy leszázalékolják, szóval...)
2020. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miylen munka?

Amúgy táppéns senkinek semmi köze hozzá

2020. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyszerű munka, semmi komoly. Ami egyszerre jó is, meg rossz is. Mert simán elküldhetnek, hiszen szinte bárki tudna pótolni (bár nagyon meg vannak elégedve velem, és szeretnek), viszont ugyanilyen könnyen vissza is vesznek, mert mindig kell ember (és mint mondtam, szeretnek, meg szeretnek velem dolgozni, én is szeretem őket).

Szeretet ide, vagy oda, én inkább attól félek, hogy nem érné meg nekik ilyen sokáig fizetni utánam a táppénzt, ezért kéne felmondanom, vagy fizetés nélküli szabira mennem megint.


#3: Azt, hogy jobb lesz. Ha meg se próbálom, nem tudhatom. Mielőtt még meghalnék, szeretném kipróbálni az összes lehetőségemet, hogy hátha van kiút.

2020. jan. 8. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Pszichiátrián biztos, hogy nincs.


Valójában Rajtad csak saját magad tudsz segíteni.


Én a fiammal jártam így, de egy pszichológus elmondta, semmi értelme, mert úgy is csak gyógyszerekkel tömködnék, ennek tudatában döntsek.

Döntöttem. Én segítettem ki a fiamat a gödörből, senki más. Akartam, és megtaláltam hozzá az utat, orvosok, gyógyszerek nélkül is.


Persze Te döntesz. Csak jól dönts! :)

2020. jan. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül idekeveredtem. Mi lett végül, kérdező?
márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!