Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennétek vagy maradnátok ezen...

Mennétek vagy maradnátok ezen a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Kis település, irodai munka, helyben nincs sok lehetőség. A főnök szörnyű,miatta az elmúlt két évben csaknem 20an mondtak fel, megfagy körülötte a levegő, mindenki utálja, szörnyű a stílusa.nem segít,egy emberi szót nem kapunk tőle. Légkör: kevesen vagyunk, lehetne családias,de mindenki jól eluldogel az irodájában,nem sokat szólunk egymáshoz. Annyit azért beszélünk,hogy tudom,hogy mindenki felmondana legszívesebben,de nincs más lehetőség. Fizu: nettó 150, relatíve kevés, lehetne több is . A munkaidő jó, hétvége ünnepek szabad, péntek rövidített nap. Amúgy hamarosan családot tervezünk párommal, már benne vagyok a korban,de úgy érzem,már nem tudom kivárni ezt az időt sem.. meg persze a gyerek se tudni,milyen könnyen fog össze jönni.. szinte minden nap gyonorideg,ha lehet, hozzá se szólok a főnökhoz . Van több év folyamatos munka viszonyom,nem tudom meddig kapnék állás keresésit és kb mennyit.. leírtak alapján ti mennétek?
2020. jan. 8. 10:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A munka jellege se túl kellemes.. vannak benne jobb részek,meg kellemetlenebb is.. pl segélyes ügyfelek..stb
2020. jan. 8. 10:12
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mivel úgyis gyereket akarsz ezért ne egy normális munkáltatót szivass meg. Maradj itt, aztán majd keresel mást, ha visszamész dolgozni, ha egyáltalán visszamész
2020. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Normális munkáltató? Neked ez jött le abból, amit írtam?
2020. jan. 8. 10:17
 4/13 anonim ***** válasza:

Mennék. A gyerek előtt gondold át, hogy a településen akarsz-e maradni, muszéjból. Tudom, hogy nagy úr a muszáj, de hosszútávon tönkretesz, és ha téged tönkresz, a gyerekedet is tönkre fogja tenni.


Először beszélj a házastársaddal a témáról, vitassátok meg a perspektívákat, döntsetek és utána keress munkát, esetleg ő is. Ne beszélj senkinek a terveidről a melóhelyen. Ha felvettek máshova, akkor monj fel és hátra se nézz többet!

2020. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy kb egy év mire szeretnénk gyereket,nem a napokban..
2020. jan. 8. 10:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt van saját házunk, nemrég költöztünk ide. Férjem ragaszkodik ehhez a helyhez, szereti itt nőtt fel. Vannak városok a közelben,de nyilván be kellene járni busszal..
2020. jan. 8. 10:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennék!
2020. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

“ Normális munkáltató? Neked ez jött le abból, amit írtam?”

Lefordítom neked magyarról magyarra. Azt akarta írni hogy ezt a trógert szivasd meg és innen menj gyesre, ne pedig elmenj előbb egy normálishoz aztán onnan lépj le.

2020. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, de tényleg csak jó tanács, akkor hagyd ott a munkahelyed, mert az egészség előrébb való, és ha meg tudjátok oldani így is akkor nem értem miért gondolkozol ezen. Ha stresszelsz, úgy nehezen fog összejönni a gyerek, pláne, hogy már időhöz is vagy kötve, és a terhesség alatt is azért necc, mert aggódsz azért, hogy egészséges lesz-e, de még a főnököd hülye stílusát is el kell viselned.


Nekem is volt nehéz munkahelyem, de minket még csak meg se fizettek rendesen, én bírtam a legtovább, de nem volt értelme szerintem, mivel utána egészségileg újra kellett épülnöm, szóval egyszerűen:


Fogod a kis szövegszerkesztődet, megfogalmazol egy levelet, és odaadod a főnöknek, és 2 hét után ott hagyod a munkahelyed.

2020. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az egyik választ valóban félre értettem, bocsi!!! Hát eleve két hónap a felmondási idő sajnos.. ebből nem enged, senkinek se engedett belőle,úgy se,hogy már másik melóhelyen várták..
2020. jan. 8. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!