Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ilyen helyzetben váltanátok?

Ti ilyen helyzetben váltanátok?

Figyelt kérdés
Néha visszavágyom a volt munkahelyemre.Itt jobban keresek,nyugodtabb is a munka,de alig enged valamit csinálni a főnöknő. Azt gondolom nem akar megtartani és csak azért vett fel,hogy a nyitáshoz meglegyen a megfelelő számú alkalmazottja.A másik helyen a kollektíva volt a gond és bár jóban voltam a főnöknővel nem tett lépéseket, hogy megoldja a helyzetet és nem az egyetlen munkás voltam aki a klikkesedés miatt mondott fel.Ott volt saját váltásom, mindig volt mit csinálni és ez hiányzik,a kollektíva meg az ideg amit ott megettem nem hianyzik. Ahol most vagyok ahhoz képest elit hely,de lekicsinyítve érzem magam a kevés rám bízott feladat miatt és valószínű valami célja van a főnöknek ha ezt így csinálja.Van hozzá képességem,hogy ezeket a dolgokat megtanuljam,de ha nem hagy bizonyítani akkor kár s gőzért. A munkaidőben sokszor úgy érzem kuncsorogni kell a munkáért.

2020. jan. 8. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valtanek, elobb beszelnek a fonokkel az erzeseimrol es ha nem ajanlja fel hogy egyutt megoldjuk akkor valtanek.
2020. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó a fizetés, dolgozni meg alig kell? Nem lehet minden tökéletes. De ha lelépsz, csak szólj, én szívesen unatkozom jó fizetésért helyetted.
2020. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ám csak nehogy azért váljak munka felesleggé mert nincs mit csinálni.Hidd el nem olyan jó érzés ha nincs mit csinálni talán egy-két napig jó de utána nem túl jó érzés. Valószínűleg azért is szed ki mindent a kezemből mert nincs nagyon mit csinálni.
2020. jan. 8. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem a főnököddel beszélted meg?

De tényleg érdekelne.

Elvileg minden adott, itt egy proaktív, tenni akaró munkavállaló, jó a pénz, jó a kollektíva, dolgozni akar. De ahelyett, hogy kicsit pedálozna a főnöknél idejön álpanaszkodni.

Komolyan, miért?

2020. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon hajlik lehet tényleg beszélnem kellene vele erről vagy még rámenősebbnek lenni,bár minél jobban akarom erősebb az ellenállás es azért se engedi általában ha akar valamit azt mondja
2020. jan. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!