Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kedves, igyekvő voltam próbana...

Kedves, igyekvő voltam próbanapon. Pozitív megerősítéseket kaptam, hogy jól csinálom a feladatokat. Mégsem vettek fel, mondván hogy passzív agresszív a magatartásom. Kicsit izgultam, de nulla agresszió volt bennem. Tényleg ez volt a hiba?

Figyelt kérdés

2020. jan. 10. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Passzív, agresszív? Az valami olyasmi, mint az alultáplált kövér? Vagy az égimeszelő törpe? Nem, nem ez volt a hiba.
2020. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mondta valaki, hogy biztos már volt kiválasztott, csak azért hívnak próbanapra embereket, hogy bizonyítsák nyílt a pályázat.

De nem volt semmi hivatalos nyoma hogy ott voltam...Az interjú után is tudhatták hogy ki kell.

2020. jan. 10. 12:38
 3/18 Kései Sirató ***** válasza:
68%

Elsőnek: Rejtett agressziót jelent.


Kérdező, ezt miből állapították meg? Töltöttél ki tesztet, vagy pszichológiai vizsgálaton voltál?

2020. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Passzív agresszív valami olyasmi, hogy nem nyíltan konfrontálódik, hanem burkoltan beszólogat, keresztbe tesz másoknak, hárít, nem végzi el a feladatait direkt, vagy hanyagul.

Ezt olvastam.


Én ezzel szemben nagyon igyekeztem, oda figyeltem és érdeklődő voltam, mert mint kezdő törekedtem mihamarabb megtanulni mit hogy kell.

Meg kérdeztem a betanítót, hogy megfelel e a munkám és hogy a tempóm megfelelő e. Csak helyeselt. Meg szerintem se vétettem.

Meg nem is ismertem ott még senkit, mire föl kötekedtem volna, se burkoltan, se máshogy.

2020. jan. 10. 12:50
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha valaki kevesebb pénzt kér, vagy nagyobbak a mellei, akkor neki alanyi jogon több maradása van, mint neked. Ne feledd, hogy Magyarországon nem azok kerülnek az adott pozícióba, akiknek megfelelő szakmai tudásuk van, hanem akik vagy éhbérért vállalják a munkát, vagy jól tudják fényezni a főnöki jancsikát.
2020. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves Kései Sirató,

nem semmilyen pszichológiai teszt nem volt.

Csak nem sokkal egyik nap telefonált a helyi főnök, hogy mehetek próbanapra. Be is mentem, de ő bennt se volt csak a leendő kollegák. Ők voltak inkább passzívabbakkkivéve az egyiket, aki megmutatta a dolgokat. Elsőnek inkább egyszerűbb feladatokat kellett megoldani, amiket teljesítettem is. Majd a műszak felénél szóltak hogy hazamehetek. Másnap reggel 6kor jött az email, hogy nem vesznek fel. Ezt a főnök aki bennt sem volt írta. Én meg illedelmesen megkérdeztem, hogy mindent jól csináltam, akkor mi volt a gond. Csakhogy tanulhassak a hibámból. Erre jött, hogy passzív agresszív vagyok.

Csak a betanító emberrel beszélgettem a többiek nagyon szóba sem álltak velem. Ő vele meg szerintem megértettük egymást, még kicsit meg is nevettetem.

Erre megkapom hogy agresszív vagyok :(

2020. jan. 10. 13:13
 7/18 A kérdező kommentje:

kedves #5,

a főnök nő, a többi munkatárs 70% nő 30% ff kb. És mivel közalkalmazotti állás lett volna a fizetés nemigazán képezte volna alku tárgyát, hanem a bértábla szerint lett volna.

2020. jan. 10. 13:16
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Ha valóban ilyesmi indok volt, akkor talán csak zavarta őket,hogy nagyon pedánskodsz és összességében nem voltál szimpatikus...ha izgultál, talán a feszkót érzékelte az adott személy, aki a döntést hozta rólad. Ettől még el ne ásd magad, lehet csak más személyiséget akartak a csapatukba
2020. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Lehet. Nem tudom. Ha meg nem igyekszem akkor az a baj. Mert nem akarom eléggé az állást.

Amúgy egy laboros munkáról lett volna szó. Szóval nem egy ügyfélszolgálatis, vagy marketines stb. munka, ahol annyirra számít a külső, meg a kisugárzás, meg haonlók.

Azt hittem ide pontosság, precizitás, némi kedvességgel kell

2020. jan. 10. 13:31
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy lehet, hogy már valóban megvolt ki megy majd oda ténylegesen és semmi kivetnivaló nem volt benned valójában. A főnök lehet e végett hasraütésre írta azt, mert végülis felé a visszakérdezéseddel úgy vehette
2020. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!