Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők, veletek szoktak a férfi...

Nők, veletek szoktak a férfi kollegáitok flörtölni? Ha igen, hogyan? Alakult ki kapcsolat köztetek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy csipkelődtek, de èn viccesen fogtam fel, ahogy a környezet is jót nevetett rajta.
2020. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Kihalóban a dolog, a hülye #metoo kampány folytán...
2020. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-essel egyetértek, a férfiak már bókolni sem mernek lassan.

Régen igen, és nem tagadom, belementem egy-két "huncutkodásba". Nem feküdtem le egyébként munkatársammal. Senkinek nem volt ebből se előnye, se hátránya. Nem főnök-beosztott viszony volt köztünk. De szívemre teszem a kezem és eskü, hogy soha nem rondítottam bele más kapcsolatába. Tiszta a lelkiismeretem. Az élet szép, míg fiatal.

2020. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folyamatosan szoktak velem, de ez inkább csak ártatlan kacérkodás. Mivel inkább az idősebb korosztályra jellemző, nem veszem fel.

Van egy kollégám, akivel 4 éve, amikor együtt kezdtünk dolgozni, volt némi szikra. Flört, egy-két randi is, de nem történt semmi konkrét, mégcsak csók sem. Aztán amikor kiderült, hogy vezető-beosztott munkahelyi viszonyunk lesz hamarosan, az derékba törte az egészet. A mai napig megvan köztünk a kémia, nagyon jól tudunk együtt dolgozni, befejezzük egymás mondatait, de ennyi. Nem flörtölünk már, sőt tartjuk a két lépést, de azért összenézünk, amikor hirtelen ugyanarra gondolva ugyanazt mondjuk ki egyszerre. Mostmár inkább egy erős barátságnak nevezném.

2020. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szinte mindig kapok egy-két olyan megjegyzést, viszont itt is inkább az idősebb korosztályra jellemző.

Jól esik, de kétlem, hogy bármelyikükkel is kialakulhatna bármi is.

2020. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gublug ***** válasza:
46%
Szia. Ffi vagyok. Flortoltem es osszejott. :) Nem minddel!
2020. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!