Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt éri meg kijárni távolabb...

Mièrt éri meg kijárni távolabbi munkahelyre dolgozni?

Figyelt kérdés

-Hétvégèn a buszok óránként járnak, így több időbe telik hazajutni. Nincs céges busz, nekünk nem biztosítják.


-A fizetès kevés, amit prémiumként kapnál, az nem érződik a fizetèseden. Megbecsülés annak jár, aki nem harcol a jobb bánásmódért, jogaiért. Persze, vastagabb bőr is kell azért.


Ti milyen esetben járnátok távolabbi munkahelyre dolgozni?



2020. jan. 13. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én akkor mennék, hogyha a közelben nem lenne lehetőségem, vagy tudnám, hogy még utazással meg minden mizériával együtt is többet keresnék, mintha a közelben dolgoznék. Ugyanígy a munkahelyi környezet és a társaság is szerepet játszana. Olyan helyen ahol rosszak a munkakörülmények, vagy ki vagyok közösítve, le vagyok nézve, maximum csak akkor dolgoznék, hogyha fixen nem lenne más lehetőségem.
2020. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a munkahelyem, ami 20 perc gyalog otthonról. Ha váltanék, én akkor utaznék, és akkor se többet napi összesen 3 óránál, ha:

- kiemelkedően magasabb lenne a fizetés (a mostaninál minimum 30%-al magasabb, amit belső előléptetéssel nem lehet elérni)

- sokkal jobb/magasabb munkakör és jó hírű a cég, sok fejlődési lehetőséggel, ingyen tréningekkel

- megmaradna a nagy fokú rugalmasság, mint amim most van és dolgozhatnék otthonról legalább heti 2x


Persze ha a közelben nem lenne lehetőségem, vagy nem lenne munkám, akkor elvállalnék bármit, utaztam már napi 4.5 órát munkahelyre, de akkor nem válogathattam.

2020. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Habár autóval járok dolgozni, de 30 perc oda az út.

Csak 5 órát dolgozom egyszerre, és azt sem minden nap. Egy nagyobb összeg lemegy a fizetésemböl.


DE szeretem csinálni. Szeretem a kolléganökkel dolgozni. Az egész munka jót tesz nekem. Ès azért marad egy kis pénzem is.De talán a legfonotsabb, hogy jól érzem magamat.

2020. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Németbe jár ki Miskolcról rokonom.

2 hetet lehúz napi 11 órában, 3 hét szünet.

Ezzel 1.2 milliót hoz haza nettóban. Kétkezi munkás: heggeszt, fest, daruzik.

Szállást kap, kaját utazást, magának fizeti, 20 centet kap kilométerenként benzinbe.


Ha nem lennék félig nyomorék (3 sérv és egy hulladék térdkalács), mennék vele dolgozni. Itthon ennyit sosem fogok keresni a 2 mérnöki diplomámmal. Magyar cégek 20 év múlva sem fizetnek ennyit senkinek, aki nem csókol narancssárga feneket.

2020. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag a beosztásom miatt vállalom be az ingázást. 7 napig dolgozok, rohadt nehéz így utazgatva, de utána 7 napig itthon vagyok. Az 5 nap munka 2 nap hétvége munkarendben akkor sincs időd semmire, ha a szomszéd városban van a munkahelyed..:/
2020. jan. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4.

Milyen sérveid vannak? 3???

2020. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!