Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előző munkahelyre való visszat...

Előző munkahelyre való visszatérés ilyen feltételek mellett? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Korábbi munkahelyemnél ahonnan eljöttem 2017-ben ismét meghirdették hogy keresnek embereket.

Legutóbbi kilépésem oka részben az enyém és részben pár munkatársam miatt történt.

Nagyon visszahúzódó önbizalomhiányos csendes személyiség vagyok.Talán valamilyen szinten szociális fóbiás.

Ez volt az első munkahelyem.Illetve külföldiek között voltam.Ez még jobban szorongást keltett bennem.

A betanítóim folyamatosan piszkáltak nevetgéltek viccelődtem rajtam sokszor gúnyosan így 3 hónap után egyik napról a másikra "pánikrohamot szerűséget" (homályos látás erős szívverés légszomj azt éreztem mindenki engem néz)kaptam.

Szüleimnek kellet bemenni a céghez elrendezni a további dolgokat.Nagyon szégyelltem magam.

Utólag kiderült hogy a cégnél nagyon megvoltak elégedve velem felajánlották volna hogy áthelyeznek másik részlegre de én hallani se akartam róla.

Most viszont a pénz miatt vissza mennék oda.


A félelmem hogy ismét ott lesznek a "rettegett" személyek.

Illetve ismét a szüleimmel kell lakjak ami számomra egy visszalépés lenne.Hiszen 23 évesen már illene külön élnem folyamatosan.

De anyagilag minéképp jól járnék.



2020. jan. 13. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Válasszam a kevesebb pénzt de önállóságot ami most megvan.Vagy menjek vissza a régi helyre ?
2020. jan. 13. 18:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj vissza. Hogy utána megint ott hagyd? Én nem tenném ki magam közröhely tárgyának.
2020. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem mennék vissza régi melóhelyre.


De te önállótlan vagy, a fóbiáidra orvost sem kerestél, anyuci-apuci dönt ma is, miközben azt hiszed, hogy önálló vagy. Hiszen ezt is nekem - egy kinevezett anyucinak vagy apucinak - kéne eldönteni, igaz, hogy menj vagy maradj?


Dobj fel egy érmét és úgy dönts. Más nem jut eszembe.

2020. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem-nem.
2020. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 3 Saját magamat kezeltem.

2017 előtt boltba se tudtam elmenni azóta külön albérletem van szülők külföldön élnek.

Nem írtam a korábbi állapotomról de ahhoz képest sokat fejlődtem.


Ha külön élek a szülőktől évek óta és dolgozom (vannak hobbijaim is) akkor az valamilyen szinten nem önállóság ?


Abban igazad van hogy bizonyos kérdésekre nem teljesen tudom a választ...de ne nevezz önállótlannak.

Elég lett volna leírnod az első mondatodat.

Ennek ellenére elfogadom a kritikádat.

Ment a zöld kéz!


Azt kifelejtettem a sztoriból hogy annak idején azért intézkedtek a szüleim helyettem mert ők jobban beszélték a nyelvet és ők is ott dolgoztak csak másik részlege.

2020. jan. 13. 20:54
 6/6 A kérdező kommentje:
részlegen*
2020. jan. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!