Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért barátkozik a férfi...

Miért barátkozik a férfi kollegám ilyen intenzíven? Nő vagyok, felesége van.

Figyelt kérdés
December 1 óta dolgozom vele, nagyon intenzíven barátkozik. Nem ismerem még, nem tudom leszűrni hogy mennyire közvetlen másokkal, de velem nagyon az. Ilyesmiket kell elképzelni, hogy vállsimogatás, bámulás, mosolygás, figyelem és segítőkészség. De ennyi, semmi flört. Egyszer ledörzsölte az államról a tollat (véletlen összefirkáltam). Nem tudom hova tenni, semmi vonzódás jelét nem mutatja. Ilyen barátságos és csak simán kedvel?
2020. jan. 13. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja?, érdekesek az ilyen kollégák.
2020. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az semmit sem jelent, hogy neje van. Leró, hogy meg akar környékezni. Legközelebb evés után is meg fogja majd törölgetni a szájacskádat egy zsepivel, sőt, majd le is cuppant, és azt fogja mondani, hogy csak egy kis ételmaradékot szippantott fel az ajkaidról, figyeld meg. ;-)
2020. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne maradj egyedül, ne b×nak a többiek, átment egyfajta védelmezőbe.
2020. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőkről úgy tudsz meg mindent, hogy elkezded dicsérni a barátai előtt. Ők majd elmondanak hideget-meleget.
2020. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy neje van (esetleg gyereke) semmit nem jelent.

Nekem is volt ilyen kollégám. Beszélt a nejéről, gyerekéről, egyre gyakrabban szólt ebédszünetben, hogy megyünk-e együtt ebédelni majd mikor oda akartam ülni a többiekhez jelezte, hogy inkább együnk kettesben. Egyre gyanúsabbá vált a dolog, majd a végén elhívott randizni.

Szerintem jobb az ilyenekről távol tartani magad ha nem akarsz tőle semmit.

Ha mindenkivel ilyen lenne az nem adna okot gyanúra, de ha csak veled akkor az már több mint gyanús.

2020. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!