Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak az olyan főnökke...

Mit csináljak az olyan főnökkel, aki sosem mondja a szemembe, hogy mi a problémája velem?

Figyelt kérdés
A szemembe "szivemezik" meg megsimogatja a karomat/vállamat, amikor viszont elcsíptem egy beszélgetést, "hülyének" nevezett.
2020. jan. 14. 05:25
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Én négyszemközt szembesíteném vele, és megkérném, hogy ha baja van velem, mondja el nekem, mert 1. Csak úgy tudom kijavítani,

és ha ilyen a hát mögött kibeszélős, akkor

2. Mások is hajlamosak lesznek vele erre

3. Mások, ezt a tulajdonságát az ő manipulálására fordítják.

2020. jan. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit első írt azokkal értek egyet én is, valamint: ha a helyzet nem változik és ez nagyon kezd zavarni, kezdj csendben új állás után nézelődni. Aki ilyen ember, igen, őt lehet manipulálni különféle kitalált és hitelesen előadott pletykákkal.
2020. jan. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elsősorban arra kérném meg, hogy ne beszéljen velem úgy, mintha a csaja lennék, a tapizást meg sürgősen mellőzze.
2020. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem volt olyan munkatársam, aki életemnek hívott és a vállamat simogatta, aztán kiderült róla, hogy meleg, úgyhogy ez semmit sem jelent. Meg minden nővel így beszélt.
2020. jan. 14. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!